Perspekti - Albatrop Construction & Design Artikuj Shtėpish Kompani Ndėrtimi Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Albatrop Construction & Design

Industritë që Albatrop Construction & Design përfshin

Artikuj Shtėpish, Kompani Ndėrtimi

Detajet e kontaktit

albatrop@gmail.com
+35547200822
+355672061231

Adresa

Myslym Shyri, Tirane
1129 shikime

Përshkrimi

Albatrop Construction & Design shpk ka rreth 16 vjet qė operon nė tregun shqiptar tė ndėrtimit, duke ndėrtuar me struktura metalike si fabrika, kapanone, magazina etj, dhe me prodhime tė linjės Ferro Battuto. E gjithė puna udhėhiqet nga nje staf inxhiniero-teknik tė pajisur me eksperiencė tė gjatė pune. Nuk mungojne dhe bashkėpunimet me studio projektimi dhe dizajni nė Tiranė dhe nė rrethe. Kompania ofron ndėrtime me struktura metalike tė objekteve industriale dhe civile, si dhe dyer tė blinduara, konstruksione metalike, magazina, kapanone,etj. Prodhim mobiljesh me bazė hekurin por edhe kombinime me drurin, xhamin, mermerin etj. Pėr Albatrop kėnaqėsia e klientit ėshtė objektiv kryesor i veprimtarisė sė saj.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
N8`V#

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.