Perspekti - 5A sh.p.k. Makineri Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

5A sh.p.k.

Industritë që 5A sh.p.k. përfshin

Makineri

Detajet e kontaktit

shpk5a@hotmail.com
+35548202538
+355692021516

Adresa

Autostrada Tirane Durres, Tirane
928 shikime

Përshkrimi

5A sh.p.k. i ofron tregut Shqipetar nje game te larmishme makinerish dhe atrecatura per ndertim. Firma zoteron specializim shumevjecar ne fushen e makinerive ne te cilat vepron duke importuar, duke shitur edhe duke dhene me qera makineri qe te korrespondojne edhe tek kerkesat me te veshtira te klienteve te saj. Pas shitjes ndodhet gjithmone prane secilit klient me mbeshtetje teknike te shkelqyer qe i ofron ne ceshtje mirembajtjeje dhe pjeseve kembimi por edhe me nje staf qe pervec shitjes eshte gjithmone i gatshem te ndihmoje ne vend ne cdo nevoje.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
"Lh5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.