Perspekti - ALBANIA ONE Real Estate & Travel Reklamim Servise familjare Transport Turizm Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

ALBANIA ONE Real Estate & Travel

Industritë që ALBANIA ONE Real Estate & Travel përfshin

Pasuri tė Patundshme, Turizėm, Transporte

Detajet e kontaktit

realestate@albaniaone.com
+355683759829

Adresa

Abdyl Frasheri, Tirane
1326 shikime

Përshkrimi

Qė prej themelimit nė vitin 2003, ALBANIA ONE Real Estate ka punuar me pėrkushtim dhe profesionalizėm drejt shėrbimit tė klientit. Kėto janė vlerat qė vazhdojnė tė jenė ende nė qendėr tė filozofisė tonė tė biznesit.

Stafi ynė me shtrije nė tė tėrė Shqipėrinė me idetė e tij krijuese jep nė ēdo kohė zgjidhje fitimprurėse pėr pronarėt, blerėsit, qiramarrėsit dhe investitorėt duke njohur mire prioritetet e zhvillimit nė projektet e qeverisė dhe institucioneve ndėrkombėtare qė i asistojnė nė fusha si, turizmi, zona urbane, industriale etj.
Edhe nėse je blerės pėr herė tė parė, apo je vetėm njė hap larg nga shtėpia e ėndrrave tė tua, dėshiron tė investosh nė pasuri tė paluajtshme, apo tė krijosh biznesin tėnd, ALBANIA ONE ofron shėrbim me zyra nė ēdo zonė banimi dhe kudo ku bėhen investime tė reja. Tė gjitha pronat janė tė standarteve tė larta nė treg dhe kanė shtrirje nė tė gjitha qytetet kryesore tė vendit. Ekspertiza jonė mbi legjislacionin dhe proēedurat nė lidhje me ēdo transkaksion tė pasurive tė paluajtshme e bėn kompaninė tonė zgjedhjen e preferuar pėr ēdo investitor vendas apo tė huaj.

ALBANIA ONE mundėson koordinim profesional shėrbimesh duke pėrmbushur nevojat e ēdo klienti nė:
Investimet nė pasuri tė paluajtshme
Ndėrmjetėsim nė shitje dhe qira
Vlerėsim pasurie
Konsulencė financiare dhe ligjore
Asistencė noteriale
Konsulencė teknike
Administrim dhe Menaxhim
Trajtimi jonė profesional nė kėtė biznes na mundėson zgjidhjen me efikasitet tė tė gjitha ēėshtjeve burokratike duke e ndihmuar klientin nė tė gjitha fazat e transkaksioneve tė pasurisė sė paluajtshme dhe duke i pėrfaqėsuar ata hap pas hapi gjatė blerjes, shitjes, qirasė, kėshillimit, kreditimit, menaxhimit dhe vlerėsimit tė aseteve.
Falė viteve tė eksperiencės, ne kemi krijuar njohuri dhe kontakte me shumė biznese private tė cilat i asistojmė nė proēesin e blerjeve dhe shitjeve tė trojeve industriale, turistike, rezidenciale e bujqėsore duke u bėrė lider nė kėtė fushė.

Albania One me bashkėpunimet e suksesshme dhe afatgjata me tė gjitha institucionet, organizatat, bizneset kombėtare e ndėrkombėtare si dhe bankat kryesore tė vendit ėshtė kthyer nė kontaktin e parė pėr tė gjithė ndėrtuesit kudo nė Shqipėri.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
d]S#C

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.