Perspekti - Akademia e Rendit Arsim Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Akademia e Rendit

Industritë që Akademia e Rendit përfshin

Arsim

Detajet e kontaktit

0442226801

Adresa

Rruga e Elbasanit, Sauk, Tirane
1099 shikime

Përshkrimi

Me ligj, policia ka institucionin e saj arsimor pėrgjegjės pėr formimin, specializimin dhe kualifikimin e punonjėsve tė strukturave tė Policisė sė Shtetit tė nivelit operues, administrativ dhe menaxherial. Aktualisht ky institucion ėshtė Qendra e Formimit Policor qė zhvillon kurse tė ndryshme jo vetėm pėr Patrullat e Pėrgjithshme por edhe pėr oficerė qė janė nė detyrė dhe duan tė specializohen apo tė rriten nė gradė. "Akademia e Rendit ofron specializime dhe kualifikime pėr institucione tė tjera tė zbatimit tė ligjit, si dhe pėr persona fizikė e juridikė nė fushėn e rendit e tė sigurisė publike", thuhet nė ligj.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
=( `.

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.