Perspekti - StudioArch4 Kompani Ndėrtimi Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

StudioArch4

Industritë që StudioArch4 përfshin

Kompani Ndėrtimi

Detajet e kontaktit

contact@studioarch4.com
+355692975607

Adresa

Besim Imami, Tirane
431 shikime

Përshkrimi

StudioArch4 eshte themeluar ne vitin 2011 duke u bashkuar disa persona te rinj qe jane shume ndryshe por plotesues te njeritjetrit qe te krijojne nje skuader idesh. Ne jemi nje studio e re dhe e perkushtuar qe deshirojme hovin cilesor ne fushen e arkitektures ne Shqiperi dhe rajon. Mendojme se inovacioni ne kete fushe ofron shume potenciale dhe mundesi.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
-5.:[

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.