Perspekti - Albanian Eagle Tours Agjensi Turistike Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Albanian Eagle Tours

Industritë që Albanian Eagle Tours përfshin

Agjensi Turistike

Detajet e kontaktit

book@AlbanianEagleTours.com
+35542420892
+355686064077

Adresa

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane
1106 shikime

Përshkrimi

Travel:
- Tour programs in Albania and Kosovo
- Tour programs outside Albania
- Tailormade tour packages for individuals and groups
- Packeged incentive trips for shopping, cultural activities, concerts, sport activities etc.

Box Office:
- Worldwide hotel booking
- Car Hire in most major airports Worldwide
- Shuttle or individual transfer in most major airports worldwide
- Ferry tickets to and from Albania and Italy
- Ferry tickets to Greek islands from Athens
- Bus tickets to and from Albania, Greece, Italy, Germany.

Tourist Visa:
- Visa proces for Albanian Citizens to Dubai
- Assistance for the aplication of visa ti United States of America for Albanian Citizens
- Assistance with the application of visa for Albanian Citizens to any country where they need visa.
- Please note: Assisting with visa application does NOT mean that Albanian Eagle Tours provides a visa or guarantees
the issuence of visa!

Travel Agents services:
- Full range of travel services through a dynamic B2B booking platform aetbooking.com (for registered travel agents only)

Travel services for businesses:
- Flight booking
- Hotel booking
- Car Hire
- Airport transfer
- Flexible payment program
- Travel consulting ans assistance
- Line of credit for all services limited to key partners
- Register Memeber of Monyegram Group for international transactions and money transfers

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
-kF7T

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.