Perspekti - Agjensi Ideal Travel & Tours Agjensi Turistike Siguracione Durres
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Agjensi Ideal Travel & Tours

Industritë që Agjensi Ideal Travel & Tours përfshin

Agjensi Turistike, Siguracione

Detajet e kontaktit

malvina_bali@hotmail.com
0672162135

Adresa

Ruga Skenderbej, Lagja 4, Durres
1241 shikime

Përshkrimi

AGJENSI "IDEAL" Travel & Tours.
Outgoing & Incoming
-BILETA TRAGETI.
-BILETA AVIONI
-BILETA AUTOBUZI.
-REZERVIME HOTELI MBARE BOTEN.
-PAKETA TURISTIKE VERORE DHE DIMERORE PER TE GJITHA VENDET E BOTES.
-SIGURACIONE SHENDETI.
-SIGURACIONE MAKINASH.
-KASKO.
-KARTONI JESHIL.
-MAKINA ME QERA.
-DERGIME DHE MARRJE FAX.

AGENCY "IDEAL" Travel & Tours.
Outgoing & Incoming

-FERRY TICKETS.
-AIRPLANE TICKETS
-Bus tickets.
-Hotel bookings worldwide.
-Summer and winter tourism packages for all countries of the world.
HEALTH-insurance.
CAR-insurance.
-CASCO.
-Green Card.
RENT-A CAR.
-Send and receive FAX.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
I&>bS

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.