Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Kėrko nga 3440 biznese nė Perspekti

Teksti nuk ėshtė i saktė.
Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
3440 biznese u gjetėn.
Alb Design sh.p.k.
Sfida ėshtė impenjative: nė njė treg shqiptar tė shtypit qė duket se kėrkon vetėm numrat e mėdhenj, shpejtėsi tė madhe, maksimumin e konkurencės, kompania gjen njė personalitet tė veēantė, duke u bazu... mė shumė
Prodhime, Kinema & Teatėr, Shtyp
Tirane
Alb Market
Ēdo klient qe do hyje tek marketet tona mund te gjej ēfaredo artikull qe deshiron. Mjafton te kerkoje cilesi, standarte, ēmime te lira dhe produkte cilesore dhe gjithcka do te jete tek ne.
Supermarkete
Prane Zyres se Thesarit, Tirane
Alb Net
Alb Net ofron sherbime dhe produkte kancelarie.
Tė tjera
Prane Inxhinierise se Ndertimit, Tirane
ALB Pastrim
Cilesia ne sherbimin e pastrimit! Ne kemi punėsuar njė ekip pastrimi me pėrvojė nje staf te besueshėm dhe tėrėsisht tė trajnuar ku tė gjithė tė punėsuarit tanė janė tė nevojshem pėr tė pėrmbushur sta... mė shumė
Shėrbime Biznesi
Komuna e Parisit, Tirane
ALB PASHO
Alb Pasho shpk ėshtė aktive nė tregun Shqipėtar prej 4 vitesh. Administrator i kompanisė ėshtė Lulzim Pasho, i cili themeloi kompaninė pas njė eksperience tė gjatė nė shtetin fqinj tė Greqisė. Mbėshte... mė shumė
Kompani Ndėrtimi, Materiale Ndėrtimi
Unaza e Re, Tirane
Alb Sonda sh.p.k.
Alb Sonda sh.p.k. ėshtė njė nga kompanitė mė tė mėdha shqiptare, nė fushėn e ndėrtimit tė veprave tė mėdha. Kompania konkuron nė tregun vendas, me teknologjinė e re tė makinerive ndėrtuese me punė tė ... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Prane Uzines se Autotraktoreve, Tirane
Alb Star ltd
ALB-STAR Ltd, ėshtė themeluar nė vitin 1995 nė Fier, ku vazhdon tė ushtrojė aktivitetet kryesore. Rritja e kėrkesave tė tregut pėr shėrbime tė inxhinierisė dhe ndėrtimit, ka pasur njė ndikim tė menjėh... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Bulevardi Dėshmorėt e Kombit, Tirane
Alb Tiefbau sh.p.k.
Shoqėria Alb Tiefbau sh.p.k. u krijua nė vitin 1994 nė Shkodėr ku vazhdon tė ushtrojė aktivitetet e saj kryesore. Alb Tiefbau shpk ėshtė njė kompani ndėrtimi e specializuar nė punime gėrmimi, ndėrtim... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Prane Radio Shkodra, Shkoder
ALB TRANS
Pėr tė bėrė rezervimin tuaj, klikoni mbi butonin Rezervo Online ne faqen online te agjensise. Pėr informacione tė mėtejshme nė lidhje me oraret apo udhėtimet mund tė kontaktoni direkt me kompaninė.... mė shumė
Transporte
Bulevardi Zogu I, Tirane
Alba Beton
Shoqeria Alba Beton eshte krijuar ne vitin 1996 ne fushen e prodhimit te materialeve te ndertimit.Aktualisht ajo zoteron pese fabrika te prodhimit te betonit dhe nje fabrike te prodhimit te materiale... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Elbasan
Alba Color sh.p.k.
Alba Color sh.p.k. merret me prodhimin dhe tregtimin e bojerave te te gjitha llojeve.
Prodhime
Ish-uzina Mekanike Tekstile, Berat
Alba Contact
Sherbime Call Ceter.
Call Center
Tirane
Alba Contact Tirana
Servizi di Call Center Outbound Outbound Call Center Services Cerchiamo operatori Call Center. I candidati dovranno avere un buon livello d'italiano,disponibili full time o part time. Si cercano... mė shumė
Call Center
Pallati Radovani, Tirane
Alba Domika sh.p.k.
Alba Domika shpk, pėrmes njė pėrvoje shumė-vjeēare qė nga themelimi i saj ka mbledhur njohuri tė shkėlqyer pėr hekurin dhe duke qenė pararendėse nė mirėmbajtjen dhe vazhdimin e modeleve tradicionale g... mė shumė
Materiale Ndėrtimi
Lagja Misto Mame, Tirane
Alba Drink & Food sh.p.k.
Tregetim dhe distribucion i Detergjenteve dhe pijeve energjike si dhe per femije. Cilesia me e larte europiane.
Ushqim & Pije, Artikuj Shtėpish
Kombinat, Tirane
Alba Elettrica sh.p.k.
Alba Elettrica ėshtė specializuar nė tregtimin me shumicė e pakicė tė materialeve elektrike, civile, industriale, si edhe nė projektimin dhe instalimin e tyre. Me njė staf me kualifikim tė lartė dhe t... mė shumė
Energji
Tirane
ALBA KALOR
Prodhim i sobave me pelet hidro dhe me jer,soba me dru,kondicionere etj
Prodhime
Maqellare, Diber
Alba Katering
Specialized in Western, Italian cuisine and Albanian traditional Cuisine. Our goal is to please our clients and our community, to promote and preserve the Albanian Cuisine, culture and traditions, to... mė shumė
Hotele & Restorante
Tirane
Alba Konstruksion
Alba Konstruksion ėshtė themeluar nė 1994 dhe vjen si njė kompani shqiptare lider nė sektorine e ndėrtimeve. Ėshtė njė industri nė fushėn e ndėrtimeve civile duke sjellė mė tė mirėn ne treg. Aktivitet... mė shumė
Kompani Ndėrtimi
Pallati i Ri, Tirane
Alba Punesim
Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" ėshtė njė agjenci punėsimi, e cila ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit. Ne pėrdorim profesionalizmin tone ne fushen e burime... mė shumė
Shėrbime Biznesi, Media & Publikime
Tirane
Reklamė