Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Maskė me patate pėr ti rritur flokėt si me magji

Po ku ka si floku natyral... Nėse doni qė flokėt tuaj tė zgjaten mė shpejtė, pa shumė shpenzim dhe tė jenė tė shėndetshėm, mjafton ti trajtoni me njė maskė, tė cilėn mund ta pėrgatisni fare lehtėsisht nė shtėpi.

Maskė me patate pėr ti rritur flokėt si me magji
Maskė me patate pėr ti rritur flokėt si me magji
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 02/05/2018 14:36

Shumica e femrave duan qė ti kenė flokėt tė gjata dhe sa mė tė shėndetshme, madje nuk janė tė pakta rastet kur i zgjasin artificialisht nė parukeri.

Gjithė ēfarė ju duhet janė katėr kokrra patate, tė cilat duhet ti lani mirė, ti pastroni dhe ti prisni nė feta mesatare.

Hidhini patet nė mikser dhe shtoni gjysmė filxhani ujė, deri sa tė krijohet njė masė kremoze.

Masėn e pėrftuar aplikojeni nė flokė dhe lėreni tė veprojė pėr afro 25 minuta. Pas kėsaj, lajeni kokėn normalisht por me ujė tė vakėt.

Nėse mundeni pėrdoreni kėtė maskė ēdo ditė, nė tė kundėrt tre herė nė javė, pasi lėngu i patates ka veti tė papara ushqyese pėr flokun dhe rezultatin do e ndjeni brenda pak ditėve.

Reklamė

Komentet (1)

e kam ni vajz nuk i rriten flokt edhe ata po e brengos kisha pas deshir te me ndihmoni se si ne detaje pregaditet kjo recet mepattate sa duhet te ket patate flm per mirkuptim
- veli, drenas, 02-07-2019 01:16
119
122
Vlerėso komentin

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
1, if

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.