Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Pėrse tė reklamosh nė linjė / online?

Reklamimi / publiciteti ėshtė dega e marketingut qė merret me komunikimin me klientėt nė lidhje me produktet, markat, shėrbimet dhe kompanitė. Interneti, si njė menyrė e komunikimit botėror, ju ofron reklamuesve mėnyra unike dhe shpesh me kosto efektive pėr tė arritur audiencat e dėshiruara.

Rėndėsia

Reklamimi / publiciteti nė internet ėshtė pothuajse njė domosdoshmėri pėr bizneset moderne, veēanėrisht ato qė bėjnė biznes jashtė komunitetit tė tyre lokal. Konsumatorėt pėrdorin internetin pėr mė shumė se thjesht argėtim apo informacion, sic behet ne radio, televizion, revista dhe gazeta. Konsumatorėt pėrdorin internetin pėr t'i ndihmuar ata nė pothuajse ēdo aspekt tė jetės, duke krijuar mundėsi tė panumėrta pėr tė shėnjestruar audiencat e dėshiruara.

Shtrirja e madhe e Internetit lejon reklamuesit tė arrijnė nė mėnyrė tė konsiderueshme mė shumė njerėz se menyrat tradicionale tė reklamimit pėr njė pjesė tė kostos. Publiciteti nė linjė ėshtė ideal pėr bizneset me njė treg kombėtar ose ndėrkombėtar dhe ka aftėsi tė shpėrndarjes se publiciteteve nė shkallė tė gjerė. Publiciteti ne linje mund tė jetė mė shumė i shėnjestrur se disa media tradicionale, duke siguruar se mesazhet tuaja janė parė nga audiencat mė tė rėndėsishme.

Pėrse tė reklamoni me Perspekti?

- Reklama juaj do shfaqet 24 orė nė ditė, 7 ditė tė javės.

- Mundėsi pėr tė shinjestruar audiencėn qė ju dėshironi.

- Menaxhim i reklamės nė kohė reale.

- Reklama tė formateve tė ndryshme, si tekst, fotografi, video flash, etj.

- Ēmime konkuruese nė krahasim me mediat tradicionale si tv, gazeta, radio, billboard, etj.

Modelet e reklamave

1. Banderolė e gjerė: 715px x 90px.

2. Banderolė e ngushtė: 250px x (65px - 380px).

Tė gjitha banderolat janė tė fiksuara nė faqet e internetit, dhe kjo varet nga zgjedhja juaj. Nėse zgjidhni njė reklamim tė pėrgjithshėm atėherė banderola do tė fiksohet nė tė gjitha faqet e artikujve nė Perspekti.com. Por nėse fushata e marketingut ėshtė e ndėrtuar pėr njė group tė caktuar audience atėherė banderola juaj do shfaqet e fiksuar vetėm pėr audiencen e zgjedhur.

Na kontaktoni

Emaili u dėrgua
Faleminderit pėr kontaktin. Ne do ju kontaktojmė sa mė parė tė jetė e mundur.
Emaili nuk u dėrgua
Ju lutem kontrolloni detajet e formės dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni kompaninė dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni numrin e telefonit dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri.
Ju lutem kontrolloni pėrshkrimin dhe provojeni pėrsėri.

Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
@?j_

Nėse dėshironi tė na kontaktoni nė menyra tė tjera atėherė shihni mė poshtė:

+355682885032
ntopalli (@) perspekti.com
www.facebook.com/perspekti/
+355682885032
Reklamė