Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė kanė fatin tė njohin shpirtin binjak gjatė jetės janė...

Legjenda tė lashta tregojnė se ēdo person ka njė shpirt binjak tė cilin do ta takojė herėt a vonė.

Shenjat e horoskopit qė kanė fatin tė njohin shpirtin binjak gjatė jetės janė...
Shenjat e horoskopit qė kanė fatin tė njohin shpirtin binjak gjatė jetės janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 01/05/2018 17:04

Gjithkush ka dėshirėn pėr tė gjetur njė partner, ose njė shok me tė cilin tė ndajė pjesėn tjetėr tė jetės. Megjithatė, jo tė gjithė e kanė kėtė fat dhe shpesh ėshtė shumė e vėshtirė pėr tė gjetur partnerin e pėrsosur. Zodiaku mund t'ju ndihmojė tė kuptoni nėse do takoni shpirtin tuaj binjak.

Kėtu janė 4 shenjat qė sė shpejti do tė jenė me fat tė mjaftueshėm pėr tė takuar personin e duhur.

Dashi

Dashi ėshtė njė luftėtar, kokėfortė dhe disi ekstrovers, por ndonjėherė kanė tendencė pėr t;u mbyllur nė vetvete, nėse diēka i shqetėson. Megjithatė, Dashi di tė dashurojė dhe t'i japė shpirtin partnerit. Ai do tė japė dashuri, por gjithashtu i pėlqen tė marrė dashuri, kuptohet qė edhe tė vlerėsohet, sidomos nė kohėn kur ajo ėshtė shumė i mėrzitur, pėr shkak tė problemeve. Nuk ėshtė e lehtė pėr tė krijuar njė marrėdhėnie me kėtė shenjė, por shumė shpejt ka pėr tė marrė njė surprizė nga njė mik qė ka kohė qė nuk ėshtė nė kontakt, ose njė takim i papritur qė do ta bėjė pėr tė ribesuar tek ideja e gabuar, qė nganjėherė ndėrtohet dashuri mbi tė.

Akrepi

Akrepi ėshtė njė shenjė shumė kokėfortė dhe ambicioz, por kjo nuk e ndalon atė nga gjetja dashurisė sė jetės sė tij. Nė njė marrėdhėnie, gjithmonė kėrkon pėrsosjen dhe gjetja e partnerit tė pėrsosur, nuk ėshtė e lehtė. Akrepi ėshtė shumė i ēuditshėm dhe i hapur pėr dashuri dhe sė shpejti njė takim i papritur do tė ndricojė ditėt e tij.

Virgjėresha

Virgjėresha do pėrsosjen, bukurinė dhe gjithmonė kėrkon partnerin e saj ideal, sipas pathos. Ajo nuk heq dorė kurrė tė pėrballet me vėshtirėsitė dhe kjo kokėfortėsi do ta bėjė atė tė marrė gjithēka qė ajo dėshiron.

Ujori

Ujori di tė dashurojė, por nuk mund ta gjejė personin qė pėrshtatet me personalitetin e tij elektrizues. Pranvera do tė jetė shumė produktive pėr ujorin dhe do tė rizbulojė dashurinė. Hidhu dhe mos lejo tė biesh poshtė, gjėrat e bukura kėrkojnė kohė dhe pėrpjekje.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
/OfPS

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.