Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sekretet e errėta tė shenjave tė horoskopit

Ēdo shenjė horoskopi ka sekretin e tmerrshėm tė cilin pėrpiqet ta fshehė apo ta mbulojė, nė mėnyrė qė njerėzit tė mendojnė qė janė persona mė tė mirė seē vėrtet janė.

Sekretet e errėta tė shenjave tė horoskopit
Sekretet e errėta tė shenjave tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 07/12/2017 21:46

Dashi

Sekreti juaj mė i tmerrshėm: Kurrė, ose kurrė, nė jetė nuk keni fituar asgjė nė mėnyrė tė ndershme. Pa marrė parasysh situatėn, gjithmonė keni mashtruar.

Demi

Besoni fuqishėm qė jeni personi mė i bukur tė cilin e njihni. Nė tė vėrtetė, jo vetėm mė tė bukur tė cilin e njihni, por tė cilin e keni parė ndonjėherė.

Binjakėt

Prishni miqėsitė dhe lidhjet pėr arsyet mė tė thjeshta tė mundshme. Mbase miqve tė tjerė do t'u thoshit qė ai ka qenė personi mė i paorganizuar apo plotėsisht i rėnė nė dashuri, mirėpo e vėrteta ėshtė qė e keni braktisur sepse nuk ju ka pėlqyer muzika tė cilėn e ka dėgjuar.

Gaforrja

Nuk e doni asnjėrin nga miqtė tuaj. Seriozisht. Ēdo herė kur jeni bashkė me ta pyesni se si ka hyrė nė jetėn tuaj. Megjithatė, kėnaqeni me atė urrejtje pėr ndonjė arsye bizare edhe pėr atė shkak jeni bashkė me tė.

Luani

Jeni xheloz ndaj tė gjithėve. Nuk ėshtė me rėndėsi se ēfarė dikush ka, apo nuk ka, jeni xheloz ndaj tyre.

Virgjėresha

Askujt kurrė nuk i keni dhėnė ndonjė kompliment tė sinqertė. Ēdo kompliment qė ia keni bėrė ndokujt ka qenė gėnjeshtėr e vėrtetė.

Peshorja

Jeni manipulues i paskrupullt, pėr kėtė jeni shumė mirė tė vetėdijshėm. Dhe jo vetėm kjo, krenoheni me kėtė fakt. Mund ta bindni ēdokėnd tė bėjė diēka pėr ju dhe fare nuk ndiheni keq pėr kėtė gjė.

Akrepi

E vėrtetė. Keni tepėr sekrete tė tmerrshme. Mė e mira qė mund tė bėni ėshtė qė tė shtireni qė jeni person i njerėzishėm dhe qė bashkėndjeni pėr problemet dhe ndjenjat e njerėzve tė tjerė.

Shigjetari

Njėherė keni plaēkitur dikė. Edhe pse nuk keni pasur nevojė pėr para, keni dėshiruar qė tė shihni se si duket kur vidhni nga dikush. Mirėpo, duke pasur parasysh atė qė nė esencė jeni person paqėsor, "revolja nė xhep" nė tė vėrtetė ka qenė vetėm gishti juaj.

Bricjapi

Besoni nė hakmarrjen brutale mė shumė se kushdo tjetėr. Ideja juaj e hakmarrjes ėshtė aq brutale, aq e pafytyrė, por edhe aq e pashembullt sa qė keni bėrė aq shumė njerėz dhe askush nuk e ka kuptuar qė ju keni qenė ai.

Ujori

Keni flirtuar me shumicėn e miqve tė partnerit tuaj. Jetėn e shikoni sikur ēdo gjė tė jetė e sinqertė nė dashuri dhe nė luftė.

Peshqit

Gėnjeni pėr shkak tė mėshirės. Nėse kolegu vjen nė punė i pikėlluar, sepse i ka ngordhur qeni apo macja, jo do tė shpifni sikur edhe juve ju ka ndodhur diēka edhe mė e keqe vetėm qė njerėzit t'ju ngushėllojnė, dhe mbase t'ju paguajnė njė drekė qė t'jua largojnė pikėllimin.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
-"7bJ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė