Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

A mund tė gjeni pėrgjigjen e saktė? Nėse po na e tregoni edhe ne...

Kjo pyetje po thyen internetin dhe askush nuk po sqaron cila ėshtė pėrgjigjja e saktė!

A mund tė gjeni pėrgjigjen e saktė? Nėse po na e tregoni edhe ne...
A mund tė gjeni pėrgjigjen e saktė? Nėse po na e tregoni edhe ne...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 08/12/2017 19:35

Duket e pabesueshme por kjo pyetje kaq e thjeshtė i ka vėnė nė vėshtirėsi duke i shtyrė tė komentojnė pėrgjigjen e gabuar me qindra mijėra persona nė rrjetet sociale.

Pyetja ėshtė kjo (e thjeshtė fare!):

Nėse vajza e Veronikės ėshtė vajza e sime mėje, ēfarė ėshtė ajo pėr Veronikėn?

Dhe alternativat janė:

A. Njerka

B. Nėna

C. Vajza

D. Unė jam Veronika

E. Asnjėra nga opsionet e mundshme

Sfida ėshtė e hapur edhe pėr ju, pėrpiquni tė mos jepni njė pėrgjigje tė nxituar, tregohuni tė kujdesshėm dhe komentoni pėrgjigjen tuaj nėse jeni tė bindur se e keni gjetur pėrgjigjen e saktė!

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
gZ(8!

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.