Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Femrat fatale i pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit

Janė tre shenja, tė cilat shfaqin njė zonjėllėk dhe njė seriozitet tė tillė, saqė meshkujt i duan pėr lidhje afatgjata, madje tė pėrjetshme. Nėse edhe ata janė nė atė pjesė tė jetės, zakonisht martohen. Nėse nuk janė, nė pėrgjithėsi ndahen fare.

Femrat fatale i pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit
Femrat fatale i pėrkasin kėtyre shenjave tė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 12/12/2017 16:41

Cilat janė pra kėto tre "tė rėndat" e zodiakut, tė cilat i bėjnė meshkujt t'i shohin si bashkėshorte?

Peshorja

Gruaja qė nuk mjaftohet me asgjė veē majave, si nė punė ashtu edhe nė lidhje.

E njeh veten dhe di se ēfarė meriton.

Stili saj i rangut tė lartė nuk i lė hapėsirė njė burri ta shohė si rastėsore.

Gruaja peshore ėshtė njė bashkėshorte dhe nėnė e mirė.

Nuk ėshtė tepėr mbrojtėse, por i mėson fėmijėve vlerat qė e shquajnė atė.

Burri i saj e vlerėson, e respekton dhe ajo ja kthen dyfish.

Gaforrja

Kjo femėr e ndjeshme dhe e brishtė, e cila bėn tė preket ēdo mashkull me zemėr tė madhe.

Pėr shkak se kjo vajzė bie nė dashuri dhe jep gjithēka, u frymėzon meshkujve ndjenjėn dhe zellin pėr t'u bėrė mė tė mirė dhe pėr ta vendosur dashurinė nė vendin e parė tė jetės sė tyre.

Ajo e pėrkėdhel shumė pėr partnerin e saj, kujdeset pėr tė, e merr atė me tė mira dhe kjo ėshtė mėnyra pėr ta bėrė atė ta dėshirojė gjithė jetėn pranė vetes.

Virgjėresha

Pika mė e fortė e Virgjėreshės, e cila vlen edhe pėr meshkujt ėshtė logjika. I bėn ballė gjithēkaje me qetėsi dhe nuk i ngrihen nervat pėr gjėra tė kota, diēka kjo, tė cilėn meshkujt e vlerėsojnė shumė, pasi pak a shumė, ashtu janė edhe ata vetė.

Me Virgjėreshėn ata diskutojnė pėr problemet e tyre, gjejnė njė aleate dhe njė shoqe jete, e cila do i kuptojė ata dhe do tė merret me problemet, ashtu siē duhet: me maturi dhe efikasitet.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
\S9Jk

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė