Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ju keni inteligjencė super tė lartė nėse arrini tė dalloni gruan e dytė

Artisti Gjerman, Jörg Dustervald ėshtė i specializuar nė kėtė gjė. Njė nga veprat e tij ėshtė bėrė tepėr e popullarizuar nė internet. Jorg ka postuar kėtė foto dhe u ka kėrkuar pėrdoruesve qė tė gjejnė gruan e fshehur.

Ju keni inteligjencė super tė lartė nėse arrini tė dalloni gruan e dytė
Ju keni inteligjencė super tė lartė nėse arrini tė dalloni gruan e dytė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 20/12/2017 22:04

Njė test pamor qė ėshtė bėrė viral. Rehatohuni dhe shiheni me vėmendje. Por kujdes! Koha ėshtė vetėm 5 sekonda.

Do ishit nė gjendje ta gjenit?

Nuk mundeni?

Ju ndihmojmė ne.

Pėr tė parė imazhin e fshehur, ėshtė e nevojshme tė shihni fotografinė nė distancė. Atėherė bėhet e qartė se pema e lakuar krijon njė fytyrė ovale, ura me formėn e harqeve formon njė sy, trupi i vajzės tregon njė hundė, fustani i saj buzėt. Kjo fotografi ėshtė vėrtetė origjinale, e pabesueshme!


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
E,9PC

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.