Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Zana qė zgjidhni tregon diēka pėr ju...

Cilėn zanė do zgjidhnit? Zbuloni gjėnė mė tė rėndėsishme pėr veten.

Zana qė zgjidhni tregon diēka pėr ju...
Zana qė zgjidhni tregon diēka pėr ju...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/12/2017 23:52

Zanat janė krijesa mistike dhe tė mbinatyrshme, qė kanė fuqi magjike. Kėto shpirtra magjepsės me krahė janė tė ndryshme, nga zanat e luleve, tek zanat ujore dhe shumė tė tjera, por secila ka fuqitė e veta unike!

Mė poshtė janė tre zana tė ndryshme, secila me karakteristika tė vetat. Ajo qė ju tėrheq, zbulon shumė pėr personalitetin tuaj.

Nėse keni zgjedhur:

Zanėn e Akullit

Zana e akullit ėshtė njė simbol i forcės dhe inteligjencės. Ju jeni udhėheqės tė lindur dhe i doni sfidat. Pėr shkak tė kėtyre karakteristikave, njerėzit rreth jush kanė tendencė tė varen nga ju pėr zgjidhje. Pėr shkak tė nivelit tuaj tė tolerancės, nuk ėshtė e lehtė pėr kėdo qė t'ju thyejė.

Zana e luleve

Zana e luleve do tė thotė paqe, mirėsi dhe thjeshtėsi. Ju jeni njė person i ndjeshėm dhe shpesh shmangni thėnien e diēkaje qė mund t'i lėndojė tė tjerėt. Temperamenti juaj emocional ėshtė mjaft i brishtė. Ju jeni njė person shumė i kuptueshėm. Doni shumė tė ndihmoni miqtė dhe tė dashurit tuaj. Nėse ata kanė nevojė ju jeni gjithmonė tė gatshėm pėr t'u dhėnė atyre njė dorė, por nganjėherė kur keni ju vetė nevojė, ju do tė gjeni disa njerėz pranė jush. Pėrqėndrohuni nė ato qė janė me tė vėrtetė tė rėndėsishme pėr ju.

Zana e kopshtit

Zana e kopshtit do tė thotė origjinalitet dhe krijueshmėri. Ju jeni njė person shumė kreativ dhe shpesh keni ide imagjinative. Njerzit ju besojnė shumė. Ju jeni komunikues tė shkėlqyer dhe shumė miqėsorė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
egUjQ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė