Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tė veēantat e karakterit tė ēdo fėmije sipas shenjės sė horoskopit

Perspekti sjell pėr ju tė veēantat e karakterit tė ēdo fėmije bazuar nė shenjėn e tij tė horoskopit. Kėshtu do tė njihni mė mirė fėmijėn tuaj.

Tė veēantat e karakterit tė ēdo fėmije sipas shenjės sė horoskopit
Tė veēantat e karakterit tė ēdo fėmije sipas shenjės sė horoskopit
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/01/2018 15:34, Ndryshuar: 04/01/2018 22:40

Dashi (21 Mars - 19 Prill)

Dashi ėshtė uragani i zodiakut. Nuk e kuptoni nga i buron gjithė ajo energji! Janė shumė tė shoqėrueshėm dhe aspak tė turpshėm.

Demi (20 Prill - 20 Maj)

Tė drejtuar nga Venusi, fėmijėt e kėsaj shenje janė shumė tė lidhur me familjen. Janė paksa tė tėrhequr me fėmijėt e tjerė, por nė ambientin e tyre familjar ata janė shumė tė hapur dhe tė ēiltėr.

Binjakėt (21 Maj - 20 Qershor)

Pse po vendos rimel, pse duhet tė ha brokoli, pse qentė nuk kanė gishta??? Mbaruam ne, por fėmijėt Binjakė nuk pushojnė kurrė. Fėmijėt e lindur nė kėtė shenjė janė shumė kuriozė dhe tė zgjuar.

Gaforrja (21 Qershor - 22 Korrik)

Ajo ēfarė mėrzit mė shumė njė fėmijė Gaforre ėshtė ndarja me tė ėmėn. Janė shumė tė lidhur me familjen ashtu si Demi. Janė tė qetė, natyrė paksa e mbyllyr dhe tejet emocionalė. Nėse fėmijėt e tjerė mund tė jenė moskokėēarės, njė Gaforre mban mend ēdo kritike qė i ėshtė bėrė.

Luani (23 Korrik- 22 Gusht)

Fėmija qė ka mė shumė shokė, fėmija mė i lumtur dhe i qeshur! Tė jetė vallė ndikimi i diellit? Pėrkėdhelini sedrėn, lavdėrojeni dhe Luani i vogėl do tė krekoset si njė gjel.

Virgjėresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Fėmija mė i rregullt i zodiakut! Pastron vėtė lodrat, nuk i bėn naze ushqimit, dėgjon prindėrit, POR nėse njė Virgjerėshė del nga rutina e tė pėrditshmes e humbet toruan.

Peshorja (23 Shtator - 21 Tetor)

Kėshillojini gjithė ditėn qė mos t'u flasin tė huajve, me njė Peshore e keni tė kotė! Janė tė ėmbėl, miqėsorė dhe mund tė zėnė shokė sa hap e mbyll sytė. Janė natyrė e drejtė dhe e vuajnė kur ndonjė shok i punon ndonjė rreng.

Akrepi (22 Tetor - 21 Nėntor)

Shenja misterioze e zodiakut, rezulton tė jetė e tillė dhe pėr fėmijėt. Njerėzit e lindur nė kėtė shenjė janė natyrė e mbyllur dhe introverte. Nuk janė shumė tė shoqėrueshėm dhe nuk pėlqejnė shumė tė ndajnė lodrat me tė tjerėt.

Shigjetari (22 Nėntor - 21 Dhjetor)

Eksploratorėt e vegjėl tė zodiakut! Janė burim energjie, paksa xhelozė dhe siē thotė njė shprehje nuk lėnė dy gurė bashkė.

Bricjapi (22 Dhjetor - 19 Janar)

Ndryshe nga fėmijėt e tjerė, Bricjapėt e vegjėl janė me kėmbė nė tolė dhe gjithēka qė duan ėshtė tė bėjnė mamanė krenare. Janė fėmijė ambiciozė qė nuk kėnaqen me pak dhe kanė tė zhvilluar shpirtin e biznesit qė nė vegjėli.

Ujori (20 Janar - 18 Shkurt)

Tė zgjuar dhe ēapkėnė, fėmijėt e lindur nė kėtė shenjė janė plot surpriza. Ndoshta janė fėmijėt qė pyesin mė shumė dhe bėhen kureshtarė pėr ēdo fenomen rreth tyre dhe kjo shpesh herė bėhet e lodhshme pėr prindėrit. Mėnyra mė e mirė pėr tė bindur kėta fėmijė apo pėr t'i argumentuar diēka ėshtė pėrmes historive. Ujorėt pėlqejnė shumė rrefenjat ndaj rritini me pėrralla e libra.

Peshqit ( 19 Shkurt - 20 Mars)

Shumė tė sjellshėm dhe kreativė. Dhuntia e tyre ėshtė arti! Janė fėmijė me botė dhe imagjinatė tė shfrenuar, ndaj mos u shqetėsoni nėse ai fillon t'i shpjegojė gjėrat sipas kėndvėshtrimit tė tij. Janė tė ndjeshėm dhe pak pėrtacė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
,UhEL

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.