Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Nėse u pėrkisni kėtyre shenjave nuk i lėshoni lehtė paratė

Shenjat e horoskopit, pėrveē karakterstikave tė ndryshme, kanė edhe pjesėn e parave.

Nėse u pėrkisni kėtyre shenjave nuk i lėshoni lehtė paratė
Nėse u pėrkisni kėtyre shenjave nuk i lėshoni lehtė paratė
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/01/2018 15:23

Lidhja qė kanė me paranė, pra menaxhimin ekonomik, ėshtė i ndryshėm nė ēdo shenjė.

Demi

Si shenjė e tokės, Demat njihen si kursimtarė tė mėdhenj. Ata nuk e harxhojnė paranė pėr gjėra tė parėndėsishme, por e menaxhojnė mjaft mirė. Duan vazhdimisht tė kenė fonde "sekrete", pėr shkak tė frikės nga varfėria.

Virgjėresha

Janė kursimtare dhe gjithmonė analizojnė harxhimet e tyre. Ata pėrgatiten mirė, pėr ditėt e vėshtira dhe nuk i besojnė rastėsisė. E shijojnė jetėn, pa abuzuar me tė ardhurat e tyre. Mendojnė pėr tė nesėrmen.

Akrepi

Janė shumė tė aftė, pėr tė krijuar biznes dhe dinė shumė mirė tė menaxhojnė tė ardhurat e tyre. Marrėdhėnia e tyre me ekonominė ėshtė shumė e mirė. Nuk shpėrdorjnė paranė!

Bricjapi

Pjesėtarėt e kėsaj shenje janė tė kujdesshėm dhe ambiciozė. Ata i vlerėsojnė gjėrat, nga ana monetare dhe nuk hedhin hapa tė gabuar.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
lD.YE

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė