Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si ėshtė marrėdhėnia e njė Ujori me shenjat e tjera tė horoskopit?

Ja me cilat shenja tė horoskopit duhet tė krijojė marrėdhėnie Ujori.

Si ėshtė marrėdhėnia e njė Ujori me shenjat e tjera tė horoskopit?
Si ėshtė marrėdhėnia e njė Ujori me shenjat e tjera tė horoskopit?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 11/02/2018 13:25

E ndėrsa i afrohemi me shumė datės 14 Shkurt, ditės qė njihet nga tė gjithė si dita e dashurisė, edhe yjet kanė bėrė gati planet e tyre pėr ju, sidomos pėr Ujorin pasi jemi zyrtarisht nė muajin e tij. E dini vallė pse ndonjėherė nuk funksionojnė lidhjet e Ujorit?

Shumė e thjeshtė mungon pėrputhja me shenjėn e duhur, por cilat janė mė fatlumet qė do tė mund tė shijojnė njė marrėdhėnie tė qėndrueshme me tė, do e zbuloni mė poshtė:

Ujori & Dashi

Marrėdhėnia e Ujorit me Dashin ėshtė njė ndėr marrėdhėniet mė tė komplikuara mes shenjave tė horoskopit. Dashi njihet pėr kokėfortėsinė e tij dhe dėshirėn pėr tė qenė ai partneri dominues, por kjo karakteristikė e tij bie ndesh me njė shpirt tė lirė si Ujori. Kjo lidhje ėshtė e destinuar tė mos funksionojė pasi asnjė prej tė dyve nuk pranon tė jetė "i nėnshtruari" nė lidhje.

Ujori & Demi

Lidhja mes njė Ujori dhe njė Demi ėshtė e destinuar tė pėrballet me ulje-ngritje tė vazhdueshme, pasi tė dyja shenjat tėrhiqen dhe largohen nga njėra-tjetra. Demi ėshtė i tunduar nga pavarėsia e Ujorit, por nė tė njėjtėn kohė ka nevojė pėr tė patur njė lidhje tė sigurtė qė Ujori nuk ia fal dot. Demi ėshtė shenjė qė i pėlqen tė pėrllogarisė gjithēka dhe tė mos i lėrė asgjė rastėsisė, ndėrkohė qė Ujori dėshiron tė ndjekė momentin dhe tė mos mbytet nga monotonia.

Ujori & Binjakėt

Ujori dhe Binjakėt duket se janė bėrė pėr njėri-tjetrin pasi janė tė dyja shenja qė e duan lirinė, nuk u pėlqen imponimi dhe rregullat strikte, dinė tė komunikojnė dhe janė tolerante. Nėse jeni Ujor dhe partneri juaj Binjakėt, mos e lėshoni nga duart pasi keni njeri besnik dhe tė gatshėm qė t'ju dojė gjithmonė.

Ujori & Gaforrja

Flirti mes njė Ujori dhe njė Gaforreje ėshtė njė lojė tunduese nga e cila nuk duan tė heqin dorė asnjė prej tė dyve, por kur gjėrat shkojnė mė tej e kuptojnė qė janė tė ndryshėm nga njėri-tjetri. Gaforrja nuk mund t'i ofrojė lirinė dhe sigurinė pėr tė cilėn ka nevojė njė Ujor.

Ujori & Luani

Ky ēift ėshtė njė ndėr mė interesantėt e zodiakut, pasi tė dyja shenjat e plotėsojnė mjaft mirė njėra-tjetrėn. Fillimisht do ta keni tė vėshtirė tė vendosni ekuilibrat nė marrėdhėnies pasi Luanit i pėlqen tė jetė nė qendėr tė vėmendjes, kurse Ujori ėshtė mė i tėrhequr megjithatė dashuria do tė gjejė rrugėn e saj.

Ujori & Virgjėresha

Lidhja mes Ujorit dhe Virgjėreshės mund tė funksionojė vetėm nė planin seksuale, pasi tė dyja shenjat kanė tėrheqje tė fortė erotike mes tyre. Por, kur bėhet fjalė pėr t'u pėrfshirė mė shumė emocionalisht, asnjė prej tė dyjave nuk dėshiron ta ndėrmarrė kėtė hap. Virgjėresha joshet nga shpirti i lirė i Ujorit, kurse Ujori vlerėson zgjuarsinė e Virgjėreshės, por vetėm kaq.

Ujori & Peshorja

Njė marrėdhėnie aspak e lehtė nė pamje tė parė, por e destinuar pėr tė patur fund tė lumtur. Ujori mund tė trembet paksa nė fillim nga pasiguria e Peshores, por tė dyja shenjat dinė si tė gjejnė ēelėsin e zemrės dhe tė zgjidhin ēdo mosmarrėveshje apo problem nė ēift.

Ujori & Akrepi

Kjo ėshtė lidhja mė sfiduese pėr tė dyja shenjat pasi Ujori ėshtė i qėndrueshėm nė kėrkesat e tij, kurse Akrepi kėrkon njė lidhje pėrtej stereotipeve klasike tė zakonshme. Temperamenti i tyre do tė bėjnė qė tė dy tė kenė pėrplasje tė vazhdueshme me njėri-tjetrin, por njėkohėsisht mister dhe joshje mes tyre.

Ujori & Shigjetari

Kush tha qė zjarri dhe ajri nuk munė tė jetojnė nė harmoni me njėri-tjetrin? Pėrkundrazi kjo ėshtė njė nga ato marrėdhėnie qė ia del tė funksionojė edhe pėrtej barrierave e ndryshimeve. Si Ujori dhe Shigjetari kanė njė botė tė pasur shpirtėrore dhe kanė ēfarė t'i ofrojnė njėri-tjetrit.

Ujori & Bricjapi

Tė dyja kėto shenja udhėhiqen nga Saturni, mirėpo Bricjapi nuk u shmanget dot pėrgjegjėsive dhe detyrimeve, kurse Ujori i kundėrshton hapur ato. Kjo gjė mund tė kthehet nė burim problemesh dhe konflikti mes tė dy shenjave, si dhe t'i largojė gjithmonė e mė shumė nga njėra-tjetra.

Ujori & Ujori

Aq sa ėshtė e lehtė tė joshin njėri-tjetrin, aq e vėshtirė ėshtė tė gjejnė rrugėn e pėrbashkėt dhe tė kėnaqen nė lidhjen e tyre.

Ujori & Peshqit

Peshqit janė shenja mė e ndjeshme e horoskopit, u pėlqen tė dhurojnė shumė dashuri dhe Ujori e vlerėson kėtė gjė. Mirėpo kokėfortėsia e Peshqit dhe nevoja pėr t'u kapur pas Ujorit rrezikon t'i marrė frymėn kėtij tė fundit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Uc%

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.