Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat mė romantike dhe pasionante tė horoskopit janė...

Shenjat e mėposhtme qė janė kryekėput detajiste, tė ndjeshme dhe sigurisht romantike tė lindura.

Shenjat mė romantike dhe pasionante tė horoskopit janė...
Shenjat mė romantike dhe pasionante tė horoskopit janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/02/2018 14:06

Nėse jeni njė prej atyre njerėzve qė e kanė nisur ditėn duke dėgjuar detajet mė romantike tė njė nate mė parė tė fqinjes, koleges ose qoftė tė panjohurės qė kishit pranė nė autobuz, nuk mund tė mos mendoni si ėshtė e mundur qė juve nuk u ndodhi asgjė nga kėto. Mos u shqetėsoni, kjo nuk do tė thotė se partneri nuk jo do thjesht nuk bėn pjesė nė shenjat romantike tė zodiakut.

Krejt e kundėrta pėr shenjat e mėposhtme qė janė kryekėput detajiste, tė ndjeshme dhe sigurisht romantike tė lindura:

Peshqit

Tė lindurit nėn shenjėn e Peshqve janė shumė tė ndjeshėm, ėndėrrimtarė tė pabindur qė nuk duan tė rriten kurrė dhe romantikė tė lindur. U pėlqen tė surprizojnė partnerin, partneren nė ēdo moment pasi pėr ta ēdo ditė ėshtė njė mundėsi e mirė pėr tė dhuruar e marrė dashuri.

Gaforrja

Nuk kishte si tė ndodhte ndryshe pasi Gaforrja ėshtė shenjė uji. Nė pėrgjithėsi kėto shenja janė tė lidhura me emocionet dhe shquhen pėr ndjeshėmrinė e tyre karakteristike krahasuar me shenjat e tjera. Nuk i pėlqen tė fshehė ndjenjat, pėrkundrazi shfrytėzon ēdo moment pėr t'u shprehur dashurinė dhe mbėshtetjen e saj njerėzve tė dashur.

Luani

I treti nė radhė, por jo nga rėndėsi, Luani ėshtė po ashtu njė nga shenjat mė romantike tė zodiakut. Lidhja me njė Luan nuk ėshtė kurrė e mėrzitshme dhe monotone, pėrkundrazi ėshtė krejt e kundėrta. I pėlqen tė dhurojė shumė dashuri, emocione, mirėbesim, si dhe nuk kursehet aspak tek dhuratat.

Virgjėresha

Natyra kontrolluese e thuajse perfeksioniste mund t'ju bėjė tė mendoni se ē'dreqin bėn ajo nė kėtė rėnditje. Nė tė vėrtetė pėrtej kėtij imazhi fshihet njė person i butė, i ndjeshėm dhe i etur pėr dashuri. I pėlqejnė pėrkėdheljet, puthjet dhe emocionet qė sjellin ato.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
:e3Y

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė