Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė e konsiderojnė veten Boss janė...

Njihuni me 6 shenjat e horoskopit qė janė bekuar me shprehjen: "BOSS lind, nuk bėhesh"!

Shenjat e horoskopit qė e konsiderojnė veten Boss janė...
Shenjat e horoskopit qė e konsiderojnė veten Boss janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/02/2018 10:52, Ndryshuar: 25/02/2018 18:03

Fjala "boss" ėshtė si njė thikė me dy presa. Nė situata tė caktuara mund tė marrė ngjyrime pozitive, ashtu si nė disa tė tjera mund tė ketė konotacion negativ! Shumė besojnė se tė qenėt "boss-lider" quajeni si tė doni ėshtė njė aftėsi e lindur dhe jo e fituar gjatė jetės!

Me kėtė cilėsi duket se janė "bekuar" vetėm 6 shenja tė horoskopit dhe ato janė:

1. Dashi (21 Mars - 19 Prill)

Njerėzit mė tė vendosur i pėrkasin gjithmonė kėsaj shenje! Janė gjithnjė pėrpara ta tjerėve, sepse nuk e pranojnė dot faktin tė jenė tė dytėt. Nėse ēdo biznes do tė drejtohej nga njė Dash, ekonomia nuk do tė bėnte asnjėherė regres.

2. Peshorja (23 Shtator - 22 Tetor)

Megjithėse Peshorja nuk do tė ndihej mirė nė njė pozicion drejtues pėr shkak tė ndjeshmėrisė, ajo ėshtė ende njė "boss" nė mėnyrėn e vet. Ka aftėsinė tė balancojė ēdo gjė nė jetė duke mos dėshtuar asnjėherė nė asnjė fushė! A nuk ėshtė kjo njė ndjesi e jashtėzakonshme? Tė dish se ke gjithēka nėn kontroll?

3. Virgjėresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Virgjėresha nuk pėrfshihet asnėjherė emocionalisht nė situatat, kur kėto tė fundit mund tė prishin punė! Ėshtė njė shenjė e ftohtė qė di si tė mbajė distancė dhe mos tė lejojė tė tjerėt tė kuptojnė si ndihen nė tė vėrtetė!

4. Peshqit (19 Shkurt - 20 Mars)

Peshqit janė jashtėzakonisht intuitivė dhe kjo gjė i bėn ata shumė tė saktė nė parashikimet qė bėjnė. Kėsisoj kjo shenjė nuk gabon asnjėherė dhe del gjithmonė njė Boss!

5. Akrepi (23 Tetor - 21 Nėntor)

Akrepi ėshtė i kėmbėngulės, i pėrpiktė dhe tejet i vendosur! Kėto cilėsi e bėjnė atė njė shenjė triumfuese.

6.Luani (22 Gusht - 21 Shtator)

Luani ėshtė njė bos, sepse kėshtu mendojnė tė tjerėt! Edhe nėse ju nuk ndiheni tė tillė, nė sytė e tė tjerėve jeni njė njeri guximtar, me vision, tek i cili mund tė besojnė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
L+@da

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.