Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

20 karakteristika tė Dashit qė duhet ti dini

Dashi ėshtė shenja e parė e Zodiakut dhe simboli i tij ėshtė perėndia Ram. Pėr shkak tė natyrės sė tyre energjike dhe aktive ata preferojnė tė jenė tė parėt pėr tė filluar dhe pėrfunduar diēka.

Dashi ėshtė njė nga shenjat e zjarrit nė zodiak, qė do tė thotė se janė vetė-motivues, entuziastė, pasionantė dhe gjithmonė tė karikuar.
Dashi ėshtė njė nga shenjat e zjarrit nė zodiak, qė do tė thotė se janė vetė-motivues, entuziastė, pasionantė dhe gjithmonė tė karikuar.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/09/2016 19:05

Ata kanė vullnet tė fortė dhe janė shumė kokėfortė me tė gjithė ata qė tentojnė tė pengojnė qėllimet e tyre. Dashi ėshtė njė nga shenjat e zjarrit nė zodiak, qė do tė thotė se janė vetė-motivues, entuziastė, pasionantė dhe gjithmonė tė karikuar.

20 gjėra qe duhet ti dini pėr Dashin:

1. Posedon njė pafajėsi fėmijėnore.

2. Nuk i pėlqen tė presė.

3. Nuk jep shpesh shance te dyta.

4. Do tju thyejė kokėn nėse qėndroni apo pengoni rrugėn e tij/saj.

5. Ka pak durim pėr lėkundjet e humorit tė njerėzve qė e rrethojnė.

6. Ėshtė aventurier dhe ndėrmerr risqe tė mėdha.

7. Nuk shqetėsohet pėr paratė.

8. Presin pėrkushtim.

9. Mund tė ndryshojė mėnyrėn e jetesės lehtėsisht dhe tė fillojė ēdo herė nga fillimi.

10. Mund tė jetė egoist.

11. Ėshtė njė lider natyral dhe i gjallė.

12. Bezdiset shumė shpejt nga detajet.

13. Ata nuk kėrkojnė miratim.

14. Tėrhiqet nga: Luani, Shigjetari, Peshorja.

15. Nuk tėrhiqet nga: Peshqit, Binjakėt, Virgjėresha.

16. Tėrhiqet nga njerėz me energji pozitive shumė tė lartė.

17. Nuk pėlqejnė qė tė ndihen tė kufizuar.

18. Ėshtė trim dhe kurajoz.

19. Mund te preket nga dhimbjet e kokės dhe dhimbjet e dhėmbėve.

20. Shijon kėnaqėsitė e ēastit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
;L\e5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė