Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Tatuazhi qė ju pėrshtatet duke u bazuar nė shenjėn e horoskopit.

Po pikėrisht, astrologjia mund tė arrijė edhe deri kėtu. Tatuazhet janė shenja tė vizatuara nė trup pėr gjithė jetėn prandaj duhet tė mendoheni mirė para se tė bėni njė tė tillė.

 Tatuazhet janė shenja tė vizatuara nė trup pėr gjithė jetėn prandaj duhet tė mendoheni mirė para se tė bėni njė tė tillė.
Tatuazhet janė shenja tė vizatuara nė trup pėr gjithė jetėn prandaj duhet tė mendoheni mirė para se tė bėni njė tė tillė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 05/11/2016 15:06, Ndryshuar: 05/11/2016 21:09

Pėr ju tregojmė se cfarė tatuazhi do t'ju pėrshtatej bazuar nė shenjėn tuaj tė horoskopit.

Dashi (21 Mars- 19 Prill)

Kujtimet tuaja kanė shumė rėndėsi pėr ju. Prandaj ju duhet tė bėni njė tatuazh qė ju kujton njė event specifik qė ka lėnė gjurmė nė jetėn tuaj. Ose ju duhet tė bėni njė tatuazh tė pėrgjithshėm qė tregon dashurinė tuaj pėr aventurėn si njė kompas ose hartėn e botės.

Demi (20 Prill- 20 Maj)

Njerėzit nuk qėndrojnė gjithmonė nė jetėn tonė, por kafshėt shtėpiake do jenė gjithmonė me ju. Prandaj ju duhet tė bėni njė tatuazh nė nder tė kėlyshit tė adhurueshėm, koteles ose lepurushit me pellush tė butė. Ju mund tė bėni njė print tė tjeshtė tė pudrės pas veshit tuaj, emrin e kafshės suaj shtėpiake nė kyēin tuaj, ose ju mund tė vizatoni tė gjithė fytyrėn e tyre nė kėmbėn tuaj. Kjo ėshtė nė dorėn tuaj.

Binjakėt (21 Maj- 20 Qershor)

Ju duhet tė bėni njė tatuazh me 2 pjesė tė ndara. Bėni njė shprehje qė ju udhėheq e cila fillon nė parakrahun e majtė dhe vazhdon nė parakrahun e djathtė. Ose bėni njė tatuazh tė njė dryni nė kyēin e majtė dhe njė tatuazh tė njė ēelėsi nė kyēin e djathtė. Ose mund tė bėni gjysmėn e njė zemre nė kėmbėn e majtė dhe njė gjysėm tjetėr nė kėmbėn e djathtė. Kėto janė disa ide.

Gaforrja (21 Qershor- 22 Korrik)

Ju jeni njė person i orientuar drejt familjes, prandaj ju duhet tė bėni njė tatuazh nė nder tė njė tė afermi qė nuk ėshtė mė. Mos bėni diēka tė dhimbshme, si datėn e lindjes dhe tė vdekjes nė trup. Ju mund tė bėni si tatuazh kafshėn ose lulen e preferuar tė tij/saj. Bėni diēka qė ju bėn tė lumtur ēdo herė qė e shihni tatuazhin sepse ju kujton dikė qė e doni.

Luani (23 Korrik- 22 Gusht)

Ju keni vullnet tė fortė dhe keni vetėbesim, por kėto cilėsi nuk vijnė natyralisht siē njerėzit mund tė mendojnė. Prandaj ju duhet tė bėni njė tatuazh qė ju kujton tė mbani kokėn lart. Diēka inspiruese dhe motivuese. Zgjidhni njė shprehje qė gjithmonė zbut ankthin tuaj ose qėndroni diēka mė bazike dhe zgjidhni njė tatuazh qė tregon "forcė".

Virgjėresha (23 Gusht- 22 Shtator)

Ju duhet tė zgjidhni njė tatuazh delikat, diēka qė ėshtė krijuar vetėm pėr sytė tuaj. Mund ta vendosni kėtė tatuazh pas veshit, qė tė bėhet i padukshėm kur i mbani flokėt lėshuar. Ose bėjeni tatuazhin nė njė zonė ku mund tė mbulohet, kėshtu qė ju do tė dukeni i pafajshėm nė sytė e tė tjerėve por brenda vetes do tė ndiheni rebel.

Peshorja (23 Shtator- 22 Tetor)

Ju pėlqeni dhe admironi gjėrat e bukura, prandaj ju duhet tė bėni njė tatuazh qė tregon bukuri dhe delikatesė. Provoni tė bėni njė seri me lule nė krah ose njė hark nė shpinė. Ose ju mund tė bėni njė byzylyk si tatuazh kėshtu do tė dukeni sikur keni gjatė gjithė kohės aksesorė.

Akrepi (23 Tetor- 21 Nėntor)

Ju jeni i prerė. Ju nuk do tė bėnit tatuazhin e njė zogu tė vogėl kur thjesht mund tė vizatoni pėrjetėsisht tė gjithė shpinėn. Bėni gjėra tė mėdha ose shkoni nė shtėpi. Ju dėshironi qė njerėzit e tjerė t'ju vėnė re, apo jo? Nėse tatuazhi ėshtė shumė i vogėl, atėherė askush nuk do t'ju komplimentojė kur po ecni nė breg tė detit.

Shigjetari (22 Nėntor- 21 Dhjetor)

Nuk ka rėndėsi se ēfarė tatuazhi bėni, pėr sa kohė ai ėshtė i detajuar. Nėse zgjidhni tė bėni njė lule, ēdo petal duhet tė ketė njė emėr tė fshehur brenda. Nėse bėni njė shenjė infiniti, dizaini duhet tė bėhet me ngjyra dhe pupla nė vend tė njė vize tė zezė. Tatuazhi juaj duhet tė duket si njė gjė nga larg, dhe si diēka komplet tjetėr kur shihet nga afėr dhe me vėmendje.

Bricjapi (22 Dhjetor- 19 Janar)

Ju duhet tė bėni njė tatuazh tė njė kafshe qė ka cilesitė tuaja mė tė forta. Ndoshta njė luan, sepse ai ėshtė i madh dhe i egėr. Ose njė delfin, sepse ai ėshtė shumė inteligjent. Zgjidhni diēka qė ju duket estetikisht e kėndėshme, por qė ka gjithashtu njė kuptim mė tė thellė nė brendėsi.

Ujori (20 Janar- 18 Shkurt)

Ju pėlqeni tė lexoni dhe tė dėgjoni muzikė. Prandaj ju duhet tė bėni njė tatuazh shprehės nė trupin tuaj tė bukur. Mund tė zgjidhni njė frazė nga kėnga juaj e preferuar ose njė fjali nga libri juaj i preferuar. Me pas projektoni njė pikturė me ngjyrėn tuaj tė preferuar tė autografit tė autorit.

Peshqit (19 Shkurt- 20 Mars)

Ju jeni pasionant. Kjo ėshtė arsyeja pėrse ju gjithmonė fiksoheni nė diēka. Disa njerėz mund tė mendojnė se ėshtė ndonjė gjė e kotė tė bėsh tatuazh njė karakter tė filmave vizatimorė, por nėse e doni diēka, nuk ka asgjė tė gabuar tė bėni njė tatuazh tė tillė. Lini ndjenjat e brendshme tė dalin jashtė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
f%?`

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė