Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

5 gjėra qė pozicioni nė tė cilin flini thotė pėr ju.

Ēdo njeri e ka njė pozicion specifik nė tė cilin fle gjumė, dhe nuk mund tė flejė nė asnjė pozicion tjetėr.

Ēdo njeri e ka njė pozicion specifik nė tė cilin fle gjumė, dhe nuk mund tė flejė nė asnjė pozicion tjetėr.
Ēdo njeri e ka njė pozicion specifik nė tė cilin fle gjumė, dhe nuk mund tė flejė nė asnjė pozicion tjetėr.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 19/12/2016 14:20

Pozicioni nė tė cilin flini mund tė tregojė se ēfarė karakteri keni.

Fjetja me stomak

Nėse flini me stomak dhe me duart e vendosura poshtė jastėkut ju keni njė personalitet mikpritės. Por edhe mund tė bėheni sensitivė ndonjeherė.

Fjetja anash i kėrrusur

Nėse keni nevojė tė pėrqafoni diēka ndėrkohė qė jeni nė gjumė, ju jeni besues ndaj tė tjerėve, dhe jeni pak mė i hapur seē duhet. Ju jeni njė shok shumė i besueshėm.

Fjetja drejt me kuriz

Ky pozicion tregon se ju jeni njė person shumė i qetė dhe i rezervuar. Ju gjithashtu mendoni shumė me veten tuaj gjė qė ėshtė njė cilėsi shumė e mirė e juaja.

Fjetja anash drejt

Ju jeni i qetė dhe besoni shumė, ndonjėherė edhe mė shumė sesa duhet.

Gėrrhitesi

Nese ju gėrrhisni nė gjumė keni tendencėn tė irritoheni shumė, kjo sepse nuk flini gjumė mjaftueshėm.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
hTd&)

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė