Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēfarė bashkėshorti do tė jetė ai bazuar nė shenjėn e horoskopit?

Duke u bazuar nė astrologji ēdo njeri ka karakteristikat e tij. Astrologjia mund t'ju tregojė edhe ēfarė bashkėshorti do tė jetė partneri juaj.

 Astrologjia mund t'ju tregojė edhe ēfarė bashkėshorti do tė jetė partneri juaj.
Astrologjia mund t'ju tregojė edhe ēfarė bashkėshorti do tė jetė partneri juaj.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/02/2017 22:50

Dashi (21 Mars- 19 Prill)

Dashi mund tė jetė njė burrė interesant.

Dashėt njihen si kokėfortė, por ata janė shumė tė angazhuar nė lidhje; nėse Dashėt ju duan, ata do tju duan gjithmonė. Ata nuk do tė ndalojnė kurrė sė qeni tė interesuar tek ju, do tju admirojnė gjithmonė, dhe do tė duan tė provojnė eksperienca tė reja herė pas here. Ata janė praktikė, gjė qė i bėn ata gjithashtu partnerė tė mrekullueshėm dhe shumė tė dhėnė ndaj jush.

Demi (20 Prill- 21 Mars)

Demi do tė jetė bashkėshorti qė do tė zgjidhni pėr status.

Demėt janė adhuruesit e gjėrave materiale, dhe do tė bėjnė gjithēka qė tė sigurojnė qė ju do tė jetoni nė njė shtėpi tė mirė, dhe do tju ēojė me pushime nė vende luksoze dhe shumė tė bukura. Demi do tju sigurojė gjithashtu njė lidhje shumė tė fortė fizike. Kjo nuk do tė thotė qė ēdo Dem ėshtė pa zemėr. Sigurisht, ata janė njerėz me natyrė shumė tė butė. Por ēdo femėr qė ka njė partner Dem duhet tė pėrfshihet dhe ti qėndrojė pranė atij dhe tė mos diskutojė me tė pėr gjėra materiale.

Binjakėt (22 Maj- 21 Qershor)

Binjaku do tė jetė njė bashkėshort i fiksuar me ju.

Binjakėt nuk janė kurrė tė relaksuar pėr asgjė njė jetėn e tyre, pėrfshirė edhe partnerėt e tyre. Mund tė gjendeni nė telashe nėse Binjaku fillon tė pyesė rreth gjėrave tė caktuara, apo gjėrave qė keni thėnė, apo akoma mė keq nėse ata mėrziten, por besojeni se nėse ata janė personi i duhur pėr ju, ata do tė jenė gjithmonė rreth jush. Ju duhet tė mėsoheni me tė folurėn e shumtė tė Binjakut, dhe me mėnyrėn flirtuese me tė cilėn ata shohin njerėzit qė nuk i njohin. Por ata thjesht kanė njė natyrė tė dalė. Binjaku ėshtė shumė social, ambicioz dhe kanė shumė ėndrra. Jeta me njė Binjak do tė jetė njė rrugė e gjatė, por gjėrat nuk do tė bėhen asnjėherė tė mėrzitshme.

Gaforrja (22 Qershor- 22 Korrik)

Nje bashkėshort Gaforre do tė jetė i dashur dhe shumė stabile.

Gaforrja do tė fokusohet jo vetėm pėr tu siguruar qė ju jeni rehat dhe e lumtur, por do tju japė ēdo grimcė dashurie qė ka. Gaforret njihen pėr emocionalitetin e tyre, si dhe pėr aftėsitė e tyre pėr tė ndihmuar nė punėt e shtėpisė. Kombinimi juaj me njė partner tė tillė do tė jetė perfekt pėr ju. Zėnkat do tė harrohen shumė shpejt, dhe ju tek ai do tė gjeni shokun dhe tė dashurin mė tė mirė.

Luani (23 Korrik- 22 Gusht)

Luani do tė jetė njė bashkėshort mbrojtės

Luani ėshtė i vėmendshėm pėr egon dhe veten e tyre, dhe ai do tė jetė i vėmendshėm edhe pėr partneren e tij. Ata do tju mbėshtesin pa kushte, dhe do tju mbrojnė nė mėnyrė tė zjarrtė. Nėse ata ju duan, ata do tju duan me tė gjithė zemrėn. Luani mund tė dėshirojė qė ju tė dilni nė veten tuaj tė vėrtetė dhe shumė tė thellė, dhe ata duan qė tju bėjnė tė ndiheni tė sigurta dhe tė dashuruara.

Virgjėresha (23 Gusht- 22 Shtator)

Virgjėresha do tė jetė njė bashkėshort i kujdesshėm.

Virgjėreshat nuk duan asgjė tjetėr veēse tė dijnė qė njerėzit qė duan tė jenė mirė. Ata njihen si shėrues, aktivistė dhe profesionistė mjekėsorė. Ata mund tė duan tė sigurohen qė ju jeni e lumtur dhe rehat ēdo ditė tė jetės suaj. Ata dashurojnė fort, dhe kur investojnė nė diēka, ata japin gjithēka nga vetja. Virgjėreshat gjithmonė kėrkojnė tė realizojnė ėndrrat e tyre si njė udhėtim, njė projekt tė ri etj. Sapo ju tė futeni nė zemrėn e njė Virgjereshe nuk do tė dilni mė qė aty.

Peshorja (23 Shkurt- 22 Tetor)

Peshorja mund tė jetė bashkėshorti mė romantik i mundshėm.

Peshoret udhėhiqen nga planeti i Venusit, i cili ėshtė planeti i dashurisė, prandaj bėni mirė ta zgjidhni atė si partner jete. Peshoret pėlqejnė bukurinė, balancėn dhe paqen, dhe do tė bėjnė gjithēka pėr tu siguruar qė shtėpia ėshtė e rregullt dhe harmonike. Peshoret jo vetėm qė do tė sigurohen qė tė keni njė jetė tė mrekullueshme, por gjithashtu do tju bėjnė tė ndiheni e dukshme dhe e dashuruar. Ata e shprehin shumė afeksionin e tyre, dhe do tju bėjnė tė fluturoni. Peshoret ndonjėherė mund tė jenė tė zbehtė dhe pėrtacė, por dashuria qė ju jep kjo shenjė mposht ēdo gjė, dhe i bėn ata partnerė tė paharrueshėm.

Akrepi (23 Tetor- 22 Nėntor)

Akrepi do tė jetė njė bashkėshort besnik.

Akrepi do tju qėndrojė besnik pavarėsisht se ēfarė ndodh pėrreth. Akrepi do tju dashurojė pa kushte, edhe nėse ai i fsheh emocionet e tij pėr tė mos jua treguar. Sapo tė futeni nė njė marrėdhėnie me njė Akrep, ata do tė fillojnė tė tregojnė thellėsinė e vėrtetė tė dashurisė sė tyre. Ata zotėrojnė personalitetin gjithēka ose asgjė, prandaj nėse Akrepi angazhohet me ju, kjo do tė jetė pėr njė kohė shumė tė gjatė.

Shigjetari (23 Nėntor- 21 Dhjetor)

Shigjetari do tė jetė njė bashkėshort aventurier.

Me njė Shigjetar nuk do tė ketė aspak qetėsi. Shigjetari dėshiron tė jetė gjatė gjithė kohės nė lėvizje dhe do tė dėshirojė qė gjatė gjithė kohės tė bėjė diēka, duke shkuar me pushime nė fundjavė, duke mėsuar pėr ju, apo duke mėsuar pėr botėn. Shigjetarėt njihen se i kushtojnė vėmendje gjithēkaje dhe sapo ata interesohen nė diēka, ata e japin tė gjithė energjinė e tyre nė tė. Ata mund tė jenė tė vėshtirė pėr tu qetėsuar, dhe kur takojnė personin e duhur ata nuk duan tė humbin asgjė.

Bricjapi (22 Dhjetor- 20 Janar)

Bricjapi do tė jetė njė bashkėshort i pėrgjegjshėm.

Bricjapėt njihen se janė me kėmbė nė tokė, tė orientuar nga e ardhmja, dhe shumė praktikė. Ata janė shumė tė sinqertė dhe shumė seriozė ndonjėherė. Bricjapėt janė zgjidhja e duhur nėse dėshironi njė lidhje tė qėndrueshme. Edhe pse ata ndonjėherė ngecin pėr disa gjėra dhe acarohen pėr kėtė, ata janė partnerė tė mirė, dhe kur marrėdhėnia ėshtė e duhura, nuk kanė aspak frikė ti marrin gjėrat seriozisht.

Ujori (21 Janar- 18 Shkurt)

Ujori do tė jetė njė bashkėshort i pavarur.

Ujorėt kanė nevojė pėr dashuri ashtu si ēdo njeri tjetėr, por ata janė gjithashtu shenja mė e pavarur e zodiakut. Ata duan njė jetė tė pėrfshirė nė filantropi, humanitarizėm dhe duan ta bėjnė botėn mė tė mirė nė mėnyrėn qė ata dijnė. Ata janė ndėrmarrės dhe pronarė biznesesh. Ujorėt duan gjithmonė njė marrėdhėnie tė balancuar me qėllimet e tjera. Nuk ėshtė se ata nuk ju duan, por nuk janė tė aftė tė humbasin veten nė njė person. Nuk ėshtė kjo mėnyra sesi mendja dhe zemra e tyre punon. Ujorėt kanė personalitet tė fortė dhe njė partner Ujor do tė sigurojė njė jetė aventuriere.

Peshqit (19 Shkurt- 20 Mars)

Peshqit do tė jenė bashkėshortė pasionantė.

Peshqit njihen si shenja mė emocionale dhe mė intuitive e Zodiakut (Peshqit janė kombinim i mirė i pjesėve tė tė gjitha shenjave). Kur ata angazhohen tek dikush, ata kanė dashuri dhe devotshmėri pa fund. Ata do tju japin ju eksperienca emocionale shpirtėrore, duke bėrė gjeste tė bukura ndaj jush. Ata janė natyralisht kreativė, do tju shkruajnė poezi, do tė bėjnė art dhe do tė krijojnė njė marrėdhėnie shumė tė mirė mendore nė ēift.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
f-G

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė