Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

9 shenja tė njė lidhje toksike.

Duhet tė kuptojmė qė jo ēdo lidhje qė vendosim tė krijojmė ėshtė e mirė pėr ne dhe shėndetin tonė.

Njė lidhje toksike me njė njeri toksik do tė shkatėrrojė shėndetin tuaj si mendor ashtu edhe emocional.
Njė lidhje toksike me njė njeri toksik do tė shkatėrrojė shėndetin tuaj si mendor ashtu edhe emocional.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 13/02/2017 15:06

Njė lidhje toksike me njė njeri toksik do tė shkatėrrojė shėndetin tuaj si mendor ashtu edhe emocional.

Ju tregojmė 9 shenja tė njė lidhje toksike qė nuk do t'ju bėjė tė lumtur dhe mbi tė gjitha do t'ju dėmtojė:

1. Partneri juaj nuk ju lejon tė dilni me miqtė tuaj.

2. Partneri ju kontrollon portofolin.

3. Partneri pėrpiqet tė gjejė diēka kompromentuese nė telefonin tuaj.

4. Partneri ju thotė sesi tė visheni ose ju detyron tė visheni siē thotė ai.

5. Ai acarohet kur ju vonoheni qė tė pergjigjeni nė telefon.

6. Ai ėshtė xheloz pėr miqtė tuaj.

7. Ju keni frikė tė thoni atė qė mendoni.

8. Partneri ju ofendon kur jeni bashkė ose nė sy tė tė tjerėve.

9. Partneri nuk ka besim tek ju dhe nuk ju lejon tė shkoni nė festat e miqve dhe familjarėve.

Por ēfarė ėshtė njė marrėdhėnie e shėndetshme?

Dashuria ėshtė besim, pėrkujdesje dhe lumturi. Nėse e gjeni veten nė shumicėn prej kėtyre pikave, bėni mirė tė hiqni dorė nga marrėdhėnia juaj.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
VA!Ah

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė