Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Horoskopi pėr muajin Korrik.

Ju tregojmė horoskopin pėr muajin Korrik tė parashikuar nga astrologu i famshėm Britanik Russell Grandt.

Horoskopi pėr muajin Korrik.
Horoskopi pėr muajin Korrik.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 03/07/2017 15:34

Dashi

Shėrbimet tuaja janė tė kėrkuara nė fontin e familjes gjatė fillimit tė Korrikut. Mund tė jetė e nevojshme tė bėni pushime pėr tė marrė mė shumė pėrgjegjėsi nė familje. Punėdhėnėsi juaj nuk do tė jetė i kėnaqur me situatėn, por ju nuk keni mundėsi tė tjera. Komshinjtė janė gati tju ndihmojnė. Mos e kundėrshtoni ndihmėn qė ju ofrojnė. Nė datėn 9, Hėna e Plotė do tė vijė me njė shpėtim profesional. Ju do tė keni mundėsinė tė lini njė punė me situata shqetėsuese pėr njė punė mė tė mirė. Mos lini sjelljet e pakėndėshme tė lėndojnė reputacionin tuaj nė mes tė muajit. Nėse ndjeni qė nuk keni punuar mjaftueshėm, ju do tė gjeni njė kanal tė shėndetshėm pėr energjinė nervoze. Ushtrimet dhe projektet kreative do tė ēlirojnė tensionin. Hėna e Re nė datėn 23 ėshtė perfekte pėr tė pėrmbushur dėshirat romantike. Nėse jeni beqarė, ju do tė takoni dikė special nė njė event tė rėndėsishėm ose konkurs. Nėse jeni nė njė marrėdhėnie, rregulloni njė dalje argėtuese qė do tė plotėsojė shijet e partnerit tuaj.

Demi

Faktet dhe figurat trajtuese do tė jenė mė tė vėshtira nga sa mendoni. Ju mund tė vendosni tė ndiqni njė kurs nė fillim tė muajit. Zgjerimi i aftėsive tuaja do tju bėjė mė tė besueshėm nė sytė e ekspertėve. Paratė pėr gjėrat luksoze do ti shpenzoni pa kursim. Jepini vetes njė trajtim pėr tu pėrballur me njė situatė sfiduese. Hėna e Plotė nė datėn 9 do tė shėnojė njė pėrfundim tė suksesshėm nė njė ēėshtje ligjore. Ju do tė jeni i lumtur pėr ta vendosur kėtė situatė pas krahėve dhe pėr tu pėrqėndruar nė qėllime tė tjera mė fitimprurėse. Ndėrmarrja e njė udhėtimi pėrtej detit do tė tranformojė ėndrrat dhe aspiratat tuaja. Gjatė gjysmės sė dytė tė muajit Korrik, ju do tė shijoni shpenzimin e njė kohe mė tė madhe nė familje. Kjo ėshtė njė kohė shumė e mirė pėr tė shpikur receta tė reja dhe pėr tė ridekoruar shtėpinė tuaj. Gjatė datės 23, Hėna e Re do tė dėrgojė ndihmė nėpėrmjet njė tė afėrmi tė kujdesshėm. Lėreni kėtė pjestar tė familjes tju llastojė dhe kujdeset pėr ju. Pak pėrkujdesje do tė rikarikojė bateritė tuaja. Filloni punė nė njė projekt kreatv gjatė afrimit tė muajit Gusht.

Binjakėt

Hedhja e parave nė njė problem nuk do ta bėjė atė tė zhduket. Pėr ta kaluar kėtė problem tė vazhdueshėm, ju do tju duhet tė pėrdorni fuqinė tuaj tė vullnetit dhe vendosshmėrinė. Pėrpjekjet tuaja do tė shpėrblehen nė mėnyrė bujare, duke ju dhėnė ju vetėbesimin pėr tė kthyer vėmendjen e tė tjerėve mbi ju. Nė datėn 9, Hėna e Plotė do tė pasurojė llogarinė tuaj bankare nė formėn e njė trashėgimnie, shpėrblimi ose pagese. Pėrdorini kėto para pėr tė krijuar njė siguri financiare afatgjatė. Kjo do tė jetė njė kohė shumė e mirė pėr tė bėrė pagesa pėr shtėpinė ose makinėn. Gjatė gjysmės sė dytė tė muajit, ju do tė tundoheni pėr tė shpenzuar shumė nė simbole tė panevojshme luksi. Injorojeni kėtė dėshirė, ju shumė shpejt do tė dashuroheni me njė telefon tė ri ose me njė qendėr argėtimi. Hėna e Re nė datėn 23 do tju gjejė duke filturar me njė admirues. Ky mund tė jetė fillimi i njė miqėsie tė bukur. Nė fund tė muajit Korrik, ju do tė keni mundėsinė tė shisni aftėsitė tuaja, ose punet e dorės pėr fitime modeste.

Gaforrja

Njė sjellje shtypėse do tė krijojė probleme nė njė marrėdhėnie tė afėrt. Ju do tė kapni mė shumė pėrfitime me mjaltė sesa me uthull nė fillim tė muajit Korrik. Njė ide brilante pėr bėrjen e parave duhet tė vihet patjetėr nė zbatim. Ktheni njė vesh tė shurdhėr ndaj njerėzve pesimistė ose njė tė afėrmi keqadashės qė mendon qė ideja juaj do tė kthehet nė katastrofė. Hėna e Plotė ne datėn 9 do tė sjellė njė mundėsi shumė tė mirė pėr tė rregulluar njė romancė tė tensionuar. Jepini fund njė situate penguese dhe punoni sė bashku. Njė mundėsi pėr tė rregulluar jetesėn do tė vijė nė mes tė muajit. Pėrdoreni kėtė mundėsi pėr tė blerė mobilje, vepra arti dhe elektroshtėpiake qė pėrshtaten me shijet tuaja. Nė datėn 23, Hėna e Re do tju frymėzojė qė tė filloni njė projekt qė e keni pėr zemėr. Bėrja e punėve qė i keni pėr zemėr dhe kanė kuptim pėr ju do tju gjallėrojė dhe frymėzojė. Do ju japė gjithashtu kurajon tė largoheni nga njė situatė shtypėse qė ju harxhon tė gjitha energjitė.

Luani

Mjedisi i punės do tė jetė shtypės nė fillim tė Korrikut pėr shkak tė njė kolegu ngjitės. Ėshtė koha tė bėni njė ankesė zyrtare. Nėse nuk mund tė vendosni hapsirė mes jush, filloni tė shikoni pėr njė pozicion tjetėr. Nė datėn 9, ju do tė mundeni tė kryeni detyrat tuaja, dhe tė ecni pėrpara pėr njė mundėsi mė tė madhe dhe mė tė mirė. Mos u shqetėsoni nėse duhet pak kohė pėr ti vendosur gjėrat nė vijė gjatė mesit tė muajit. Me pak durim dhe kėmbėngulje ju do tė shpėrbleheni; do tė duhet njė kohė e gjatė pėr tu pėrshtatur me njė mjedis tė ri ose me rrethana tė ndryshuara. Hėna e Re nė datėn 23 do tju gjejė duke shijuar njė rol mė tė mirė. Shėrbimi si njė pėrfaqėsues pėr njė kompani ose ēėshtje do tė jetė njė gjė e mrekullueshme pėr tė rritur fuqitė tuaja. Ditet e fundit tė muajit do tė bėjnė tė mundur qė tė qetėsoheni dhe viheni nė paqe. Pėrdoreni kėtė mundėsi pėr tu qetėsuar, pushuar dhe rikarikuar bateritė. Njė ndarje do tju lejojė tė merrni avantazh nė tė gjithė magjinė qė pret pėr ju nė Gusht.

Virgjėresha

Njė partner romantik do tju bindė qė tė braktisni njė ėndėrr qė e keni pasur prej kohėsh gjatė fillimit tė Korrikut. Ju mund tė vendosni qė ėshtė mirė tė largoheni nga njė marrėdhėnie sesa tė krijohet njė hendek me gjėrat qė i keni pėr zemėr. Vendosja e prekjeve finale nė njė plan tė ri karriere ose njė ide kreative, sytė tuaja do tė hapen nė njė drejtim tė ri potencial pėr jetėn tuaj. Hėna e Plotė nė datėn 9 do tė bėjė tė mundur qė ju tė merrni njė vendim tė rėndėsishėm nė lidhje me jetėn tuaj dashurore. Mund tė jetė mė mirė tė qėndroni vetėm sesa me dikė qė lėndon shpirtin tuaj. Gjatė gjysmės sė dytė tė muajit, ju do te jeni nė formė tė mrekullueshme. Kini vullnet qė tė shpjegoni dhe zgjeroni kėndvėshtrimet dhe vlerat tuaja. Njerėzit do tė jenė shumė tė ndjeshėm ndaj ideve tuaja. Nė datėn 23, ju do tė keni mundėsinė tė ndėrmerrni njė pushim tė merituar nga punėdhėnėsit tuaj. Shkoni nė njė vend tė mrekullueshėm qė gjithmonė keni dashur ta vizitoni. Ju do tė kaloni kohė tė mrekullueshme duke ngrėnė nė restorante luksoze, duke shkuar nė koncerte ose duke vizituar muzemumet. Shijojeni.

Peshorja

Ju jeni tė lodhur nga sjellja e pamerituar e dikujt me tė cilin jetoni ose punoni. Nė vend qė tė qėndroni me njė buzėqeshje tė heshtur ndaj sjelljes e tyre tė egėr, ballafaqohuni me tė nė fillim tė muajit. Njerėzit do tė mblidhen nė anėn tuaj. Nėse dikush i sjellshėm dhe ju, keni arritur pikėn e thyerjes, kjo do tė thotė se ka njė problem real. Nė datėn 9, Hėna e Plotė do t'ju ndihmojė tė pėrfundoni njė ēėshtje tė rėndėsishme familjare. Ėshtė njė kohė e mrekullueshme pėr tė blerė ose shitur njė pronė. Pėrndryshe, ju mund tė vendosni tė shkoni nė diku qė ėshtė rrėnjėsisht e ndryshme nga shtėpia juaj e tanishme. Gjysma e dytė e Korrikut do tė jetė festive. Ju do tė gėzoni duke bėrė raunde tė njė sėrė ēėshtjesh. Hėna e Re nė datėn 23 do tė shėnojė fillimin e njė projekti grupor. Tė punosh sė bashku me njerėz tė tjerė krijues do tė sjellė mė tė mirėn nė ju. Nė fund tė muajit, shkoni nė njė intervistė pune, bėni njė prezantim ose madje provoni dorėn tuaj nė politikėn lokale.

Akrepi

Nė fillim tė Korrikut, fjalėt e acaruara mund tė shkėmbehen me njė individ tė fuqishėm. Ju mund tė vendosni qė nuk ėshtė mė e vlefshme tė bashkėpunoni me kėtė person shtypės. Mos hamendėsoni tė ktheni mbrapsht vendimin tuaj. Edhe pse do tė duhet kohė pėr tė gjetur njė mundėsi tė re, ajo do tė vijė me kalimin e kohės. Hėna e Plotė nė datėn 9, do tė sjellė njė lajm qetėsues qė do tju ndihmojė tė bėni zgjedhjet e duhura. Aktivitetet qė mund ti bėni vetėm do tė jenė terapeutike gjatė mesit tė muajit. Kėrkoni qė tė pushoni pranė detit ku mund tė dėgjoni veten tuaj ndėrkohė qė mendoni. Nė datėn 23, Hėna e Re do tė sjellė njė mundėsi emocionuese nė karrierė qė do ti bėjė sytė tuaja tė shkėlqejnė nga gėzimi. Ju do tė jeni i aftė tė punoni pėr njė kompani tė fuqishme ose industri dhe kjo do tė gjallėrojė jetėn tuaj. Ndėrkohė qė Gushti afrohet, ju do tė keni mundėsinė tė udhėtoni jashtė vendit. Shfrytėzojeni kėtė mundėsi pėr tė blerė pajisje tė bukura qė nuk mund ti gjeni pranė shtėpisė. Arti i bėrė nga njerėzit artizanė do tė jenė njė mundėsi shumė e mirė.

Shigjetari

Paratė do tė jenė tė pakta nė fillim tė muajit. Kjo nuk ėshtė njė kohė e mirė pėr tė bėrė blerje tė shtrenjta. Ju mund tė bėni shumė qejf pa shpenzime nė shtėpi. Ftoni miqtė pėr njė drekė dhe bėni njė maratonė. Nė datėn 9, ju mund tė merrni njė mbushje fiskale si pasojė e Hėnės sė Plotė. Pas pagesės sė faturave, vendosini paratė qė kanė tepruar pėr kursime. Ju duhet njė plan pėr tju mbrojtur nga pasiguria financiare. Mesi i muajit do tė vendosė njė pengesė nė njė marrėdhėnie romantike. Ju mund tė vendosni qė partneri juaj ėshtė shumė emocional pėr shijet tuaja. Mos hezitoni qė tė pranoni njė ēėshtje tė rėndėsishme nė karrierė gjatė gjysmės sė dytė tė Korrikut; kjo do tė jetė njė kohė shumė e mirė pėr tė rritur reputacionin tuaj profesional. Hėna e Re nė datėn 23 do tju inspirojė qė tė zgjeroni horizontet tuaja nė njėfarė mėnyre. Planifikoni njė udhėtim ekzotik, filloni tė shkruani njė projekt ose ndėrmerrni njė kurs intrigues studimi.

Bricjapi

Tregoni respekt pėr opinionet e njerėzve tė dashur gjatė muajit Korrik. Edhe pse doni qė ata tė pėrshtaten me kėndvėshtrimet tuaja, ju nuk do ti ndryshoni kurrė ata. Ėshtė mė mirė tė bini dakort sesa tė debatoni. Balancimi i jetės profesionale me atė personale do tė jetė gjithashtu e vėshtirė; vendosja e njė kohe tė madhe diku do tė lėndojė ndjenjat e njerėzve tuaj tė dashur. Hėna e Plotė nė datėn 9 do tju japė njė masė tė madhe kontrolli nė njė situatė kaotike. Pėrdorni mundėsitė pėr tė shpėtuar nje projekt qė po dėshton. Gjatė mesit tė muajit, ju do tė bėni njė betejė me njė tė afėrm me sjellje shqetėsuese qė ju ēon nė shpėrqėndrim. Nėse ky anėtar i familjes nuk merr ndihmė pėr shqetėsimet e tij, ju mund tė dėshironi tė vendosni distancė. Nė datėn 23, Hėna e Re do tė bėjė qė ju tė arrini nė njė marrėdhėnie romantike. Ulni mbrojtjen me dikė qė e ka provuar besnikėrinė e tij. Ēėshtjet e pronave janė tė favorizuara ndėrkohė qė i afrohemi Gushtit.

Ujori

Ju do tė ndiheni i mbingarkuar me punė nė fillim tė muajit Korrik. Mos e shtyni veten shumė ose do tė vuani pasojat. Ju mund tė dėshironi njė punė tė ndryshme, tė aplikoni pėr njė vend nė njė organizatė bamirėsie ose jofitimprurėse. Tė paguheni pėr ta bėrė botėn njė vend mė tė mirė do tė jetė pėrgjigja ndaj lutjeve tuaja. Nė datėn 9, Hėna e Re do tė sjellė pėrfundimin e njė periudhe stresuese. Ju do tė mirėprisni mundėsinė pėr tju bashkuar skenės shoqėrore pėrsėri. Mesi i muajit do tė sjellė njė mundėsi pėr tė udhėtuar jashtė vendit. Vizitimi i njė vendi tė njohur pėr kulturėn e tij do tju bėjė shumė mirė. Po shikoni pėr dashuri? Duhet tė jeni mė pėrzgjedhės me njė interes romantik gjatė gjysmės sė dytė tė muajit. Hėna e Re nė datėn 23 do tju gjejė duke shijuar njė marrėdhėnie tė re. Kjo ėshtė njė kohė shumė e mirė pėr tu futur nė njė partneritet romantik ose biznesi. Ju do tė bėni njė hit nė rrjetet sociale ndėrkohė qė Gushti afrohet.

Peshqit

Miqte do tė duan qė tju vendosin nė njė hobi tė kėndshėm nė fillim tė muajit Korrik. Qėndroni nė planet tuaja; ju jeni shumė i zgjuar pėr tu vendosur nėn presion dhe nuk ka asnjė arsye pse duhet ta bėni. Qėndroni i vėrtetė nė idealet tuaja dhe kjo mund tju ēojė nė rrugėn e romancės. Nėse e keni njė partner, planifikoni njė projekt argėtues vetėm pėr ju tė dy. Hėna e Plotė nė datėn 9 shėnon fundin e njė projekti nė grup. Njerėzit do tė jenė shumė tė impresionuar me pėrpjekjet tuaja dhe do tju ofrojnė punė mė tė mėdha dhe mė tė mira. Pėr tė shkuar mirė me njė tė afėrm me karakter tė vėshtirė, ju duhet tė shtireni si dikush tjetėr nė mes tė muajit. Nė datėn 23, ju do tė merrni njė ofertė interesante, pėr shkak tė Hėnės sė Re. Ju do tė hidheni nė njė mundėsi ku do tė paguheni pėr tė ushtruar imagjinatėn tuaj. Ndėrkohė qė Gushti afrohet, ju do tė punoni nė projekte pėrmbushėse nė anėn financiare dhe emocionale.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
&,Mb

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.