Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Problemet qė kanė shenjat e horoskopit me njerėzit qė i rrethojnė.

Ndonjėherė mund tė ndiheni sikur askush nuk ju kupton, ose askush nuk mund te gjendjet pranė jush kur keni nevojė. Ēdo shenjė ka probleme me personat qė e rrethojnė. Ja cilat janė ato.

Problemet qė kanė shenjat e horoskopit me njerėzit qė i rrethojnė.
Problemet qė kanė shenjat e horoskopit me njerėzit qė i rrethojnė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/08/2017 15:03
Dashi

Njerėzit ju gėnjejnė.

Demi

Ndonjėherė njerėzit qė ju rrethojnė mund tju injorojnė.

Binjakėt

Ēdo njeri ju thotė ta mbani gojėn mbyllur dhe tė mos flisni shumė.

Gaforrja

Njerėzit pėrpiqen vazhdimisht tju kopjojnė.

Luani

Tė tjerėt presin shumė prej jush.

Virgjėresha

Njerėzit ju tradhėtojnė.

Peshorja

Shumė njerėz mendojnė qė jeni perfekt.

Akrepi

Tė tjerėt pėrpiqen tė bėjnė gjėra tė tjera nga ato qė ju kanė thėnė.

Shigjerari

Ju thonė vazhdimisht tė qetėsoheni.

Bricjapi

Ēdo njeri ju acaron dhe nuk mund ta duroni afėr.

Ujori

Njerėzit pėrpiqen tė flasin me ju edhe nėse ju nuk dėshironi.

Peshqit

Tė tjerėt ju pėrdorin.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
KO]e

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.