Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Sa gjumė ju duhet sipėrmarrėsve sipas shenjės sė horoskopit?

Ekspertėt edhe te pjesa e gjumit kėmbėngulin se ka lidhje shenja juaj e horoskopit.

Ekspertėt edhe te pjesa e gjumit kėmbėngulin se ka lidhje shenja juaj e horoskopit.
Ekspertėt edhe te pjesa e gjumit kėmbėngulin se ka lidhje shenja juaj e horoskopit.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/08/2017 15:18

Dashi

6-8 orė

Shenja e Dashit njihet si delikate. Ata priren tė vuajnė mė shumė nga depresioni, apo sėmundje mendore, prandaj e kanė shumė tė nevojshėm gjumin. Nėse ata nuk i shpenzojnė energjitė e tyre, e kanė tė vėshtirė tė flenė rehat.

Demi

25 orė

Personat e shenjės sė Demit e dashurojnė jetėn dhe gjumin e mirė. Ata e shijojnė edhe ushqimin e mirė dhe nėse kanė verė tė mirė qėndrojnė pėr orė tė tėra mė pas duke fjetur.

Binjakėt

2 ose 12 orė

Ata njihen si shenja qė nuk vendos lehtė dhe pėr tė realizuar diēka ose vonojnė, ose e bėjnė nė kohėn e duhur. Tė dashur Binjakė merrni kohėn qė ju duhet!

Gaforrja

10 orė

Shenja e Gaforres ka shumė nevojė pėr 10 orė tė plota gjumė. Pėr shkak tė natyrės sė tyre tė ndjeshme, problemet i mendojnė edhe natėn, gjė qė i lė pa gjumė. Gaforret kanė shumė nevojė pėr orėt e gjumit, 10 orė.

Luani

7 orė

Luanėt janė tė udhėhequr nga dielli dhe dashuria, prandaj gjumi ėshtė njė ndėr gjėrat mė tė rėndėsishme pėr ta. Ata nuk e duan dhomėn e gjumit shumė luksoze, por mjafton qė ata tė ndihen mirė.

Virgjėresha

4 orė

Astrologėt shtojnė se njerėzit qė i pėrkasin shenjės sė Virgjėreshės e vrasin mendjen pėr ēdo gjė nuk janė tė qetė asnjėherė. Ata mendojnė se ēdo gjė ka rėndėsinė e vet dhe mendimet e gjata i bėjnė ata tė bėjnė pak orė gjumė.

Peshorja

8 orė

Peshorja ėshtė shenja qė i balancon gjėrat qė i ndodhin nė jetė. Ata nuk shkojnė nė ekstrem dhe kaq orė gjumė i mjaftojnė.

Akrepi

1 orė

Edhe pse duken shumė pak, pėr njė Akrep kjo edhe mund tė ndodhė. Ata janė shumė intuitivė, gjė qė i pengon tė flenė tė qetė, pasi i analizojnė gjėrat shumė.

Shigjetari

Gjumi ėshtė pėr tė vdekurit

Njerėzit qė i pėrkasin kėsaj shenje janė aktivė nė shumicėn e kohės. Udhėtimet dhe njohja e gjėrave tė reja, i bėn ata mos tė mendojnė fare pėr gjumin.

Bricjapi

Nuk ka gjumė, mendojnė pėr njė tė ardhme tė mirė

Bricjapėt janė shenja e rregullave. Ata janė ambiciozė dhe mendojnė nė shumicėn e kohės pėr tė ardhmen dhe si ta pėrmirėsojnė jetėn e tyre.

Ujori

Shumė orė gjumė pa njė kohė tė caktuar

Shenja e Ujorit ėshtė indiferente dhe nuk dėshiron tė ndjekė rregullat e shoqėrisė. Ata e kanė tė nevojshėm gjumin, por pa orar tė caktuar.

Peshqit

18 orė

Peshqit njihen si shenja mė ėndėrrimtare e zodiakut. Ata pas ēdo ėndrre kanė njė mesazh qė i duhet nė jetė. Kaq orė gjumė janė mjaftueshėm pėr ta!


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
9$C+1

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė