Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

10 mėnyra pėr ta pėrmirėsuar jetėn tuaj menjėherė.

Shpesh mund tė kemi nevojė pėr ndryshime radikale nė jetėn tonė. Por ndryshimet shumė tė vogla qė mund tė bėjmė nė mėnyrėn tonė tė jetesės mund tė rezultojnė shumė mė tė suksesshme.

Shpesh mund tė kemi nevojė pėr ndryshime radikale nė jetėn tonė.
Shpesh mund tė kemi nevojė pėr ndryshime radikale nė jetėn tonė.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 19/09/2017 18:08

Perspekti sjell njė listė me gjėrat e thjeshta qė duhet tė bėni pėr tė pėrmirėsuar jetėn tuaj menjėherė.

Pini mė shumė ujė.

Shikoni dhe bėni gjėra gazmore qė ju ndryshojnė humrin pėr mirė.

Bėni njė pushim.

Dilni pėr njė shėtitje, me biēikletė ose nė kėmbė.

Meditoni.

Fikni televizorin.

Hani njė frut ose njė perime.

Mos kaloni kohė me njerėz negativė.

Ndihmoni njė shok, tė afėrm ose komunitetin.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
4.#e+

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.