Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

A do ta ruajė sekretin tuaj miku/mikesha juaj? Astrologjia jep shpjegimet e saj.

Shenja e Zodiakut ka njė ndikim tė jashtėzakonshėm nė karakterin e njė personi.

Shenja e Zodiakut ka njė ndikim tė jashtėzakonshėm nė karakterin e njė personi.
Shenja e Zodiakut ka njė ndikim tė jashtėzakonshėm nė karakterin e njė personi.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 11/10/2017 08:41, Ndryshuar: 11/10/2017 15:43

Nėse doni tė dini se cilat shenjave mund t'ju besojmė sekretet tona, e cilave nuk duhet t'ju themi kurrė asnjė tė fshehtė, lexoni kėtė artikull pėr tė kuptuar mė mirė ēdo shenjė.

Dashi (21 Mars - 20 Prill)

Dashi i ruan sekretet nė varėsi tė situatave. Pėr sa kohė qė jeni miq, nga Dashi nuk dalin tė fshehtat, por nė momentin qė preket interesi i tij/e saj dhe ju i prishni marrėdhėniet bashkė, atėherė bėhuni gati se sekretet tuaja do tė dalin hapur para gjithė shoqėrisė dhe tė njohuve tė pėrbashkėt.

Demi (21 Prill - 20 Maj)

Demat kanė nė pėrgjithėsi karakter tė mbyllur, nuk merren me thashetheme dhe nuk i tradhėtojnė miqtė e tyre dhe dinė tė ruajnė sekretet. Prandaj Demave mund ti besoni edhe tė fshehtat mė tė mėdhaja, nga ta nuk del asgjė tek tė tjerėt.

Binjakėt (21 Maj - 20 Qershor)

Binjakėt nuk janė tė aftė tė mbajnė sekrete pasi ata e konsiderojnė informacionin njė fuqi tė madhe, prandaj mos gaboni tu besoni atyre sekrete tė rėndėsishme.

Gaforrja (21 Qershor - 22 Korrik)

Gaforret janė shumė tė besueshme dhe janė ndėr shenjat tė cilave mund t'ju thoni edhe sekretin mė tė madh tė jetės suaj dhe tė jeni tė sigurt qė prej tyre nuk del e fshehta juaj.

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Luanėt gjithashtu dinė tė mbajnė sekrete, por kėtė e bėjnė pėr faktin pasi harrojnė shpejt pėr tė tjerėt dhe janė tė pėrqėndruar tek vetja e tyre. Ata edhe mund ti nxjerrin tė fshehtat tuaja nė situata tė caktuara por kėtė mund ta bėjnė pa dashje ose pa qėllim tė keq.

Virgjėresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Virgjėreshat nuk dijnė fare tė mbajnė sekrete prandaj mos gaboni tu thoni atyre mė shumė seē duhet. E vetmja situatė kur Virgjėreshat ruajnė sekrete ėshtė kur kanė edhe vetė njė interes tė caktuar.

Peshorja (23 Shtator - 22 Tetor)

Peshorja nuk ėshtė nga ato shenja qė mund tė ruajė sekrete pasi ēdo informacion dėshiron ta ndajė me shoqėrinė dhe kėtė e bėn jo me motiv pėr tė bėrė keq, por thjesht pėr tė ndarė informacione me tė tjerėt.

Akrepi (23 Tetor - 21 Nėntor)

Akrepat dinė tė ruajnė sekrete dhe nėse atyre ju besoni njė tė fshehtė tė jeni tė sigurt se nuk i pėrhapin fjalėt tek tė tjerėt. Por duhet tė keni shumė mė tepėr kujdes pasi akrepat i pėrdorin informacionet dhe sekretet pėr t'ju shantazhuar dhe pėr tė pasur fuqi mbi ju. Prandaj mos bėni gabim t'ju thoni atyre sekrete.

Shigjetari (22 Nėntor - 21 Dhjetor)

Shigjetari nuk di fare tė mbajė sekrete, e pėr mė tepėr tė lindurit e kėsaj shenjė i nxjerrin sekretet nė momentin dhe situatėn mė tė papėrshtshme dhe mė tė disfavorshme, duke ju krijuar edhe probleme serioze nė kėtė mėnyrė. Prandaj kurrė mos ju thoni atyre sekrete.

Bricjapi (22 Dhjetor - 19 Janar)

Bricjapi nuk ėshtė shenja e duhur pėr tė ndarė me ta sekrete, pasi njėsoj si nė rastin e Akrepit ata mund ta nxjerrin tė fshehtėn tuaj pėr njė pėrfitim tė tyrin personal.

Ujori (20 Janar - 18 Shkurt)

Ujori ėshtė nga ato shenja qė nuk e ka nė natyrė tė nxjerrė sekretet e tė tjerėve pėr pėrfitime personale apo pėr ti bėrė keq dikujt. Ata i nxjerrin sekretet vetėm nė ato situata kur mendojnė se informacioni qė kanė do tė duhet ta dinė edhe perosna tė tjerė, gjihmonė mė qėllimin pėr tė bėrė mirė apo pėr tė parandaluar diēka mė te keqe.

Peshqit (19 Shkurt - 20 Mars)

Peshqit i ruajnė sekretet vetėm nė ato raste kur ata i paralajmėroni se kėto informacione janė konfidenciale dhe ata nuk duhet t'ia thonė dikujt tjetėr. Gjithashtu kini parasysh se Peshqit nuk mbajnė asnjė sekret nga personi i tyre i zemrės, prandaj mos i thoni kurrė diēka aq tė rėndėsishme se nuk do tė donit ta merrte vesh edhe partneri i tyre, i cili nga ana tjetėr mund edhe tė flasė tek miqtė e vet.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
gO,Fg

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė