Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Njerėzit me kėtė shenjė horoskopi i arrijnė gjithmonė objektivat e tyre.

Peshqit janė shenjė e ujit e cila i vė ata nė kontakt me nevojat emocionale tė botės.

Njerėzit me kėtė shenjė horoskopi i arrijnė gjithmonė objektivat e tyre.
Njerėzit me kėtė shenjė horoskopi i arrijnė gjithmonė objektivat e tyre.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 14/10/2017 17:44

Jeta e tyre e brendshme edhe pse jo gjithmonė e dukshme pėr tė tjerėt ėshtė shumė e madhe dhe e gjallė. Ashtu si ėndrrat e tyre, ka edhe shumė dėshirė, vullnet e pasion pėr t'i realizuar ato.

Njerėzit me shenjėn e horoskopit peshqit mund tė pėrdorin tė gjithė energjinė e tyre tė brendshme pėr tė vendosur dhe pėr tė arritur qėllimet e tyre tė mėdha nė jetė.

Nga tėrheqja pėr marrėdhėniet e pėrsosura nė krijimin e njė karriere tė suksesshme, ata janė gjithmonė tė zėnė duke ėndėrruar tė realizojnė objektivat e tyre.

Sapo tė vendosin qėllimet, "Peshqit" veprojnė pėr tė arritur suksesin final.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
39L.=

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė