Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si e shprehni zemėrimin dhe inatin bazuar nė astrologji?

Perspekti zbulon sesi e shfaqin zemėrimin shenjat e horoskopit.

Si e shprehni zemėrimin dhe inatin bazuar nė astrologji?
Si e shprehni zemėrimin dhe inatin bazuar nė astrologji?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 28/10/2017 08:47, Ndryshuar: 28/10/2017 15:54
Dashi

Personat e shenjės sė Dashit, kur janė tė zemėruar qajnė si fėmijėt. Por qetėsohen para njė akulloreje!

Demi

Personat e shenjės sė Demit, kur janė tė zemėruar kafshojnė buzėn nga inati, shtrėngojnė grushtet, duket sikur tė jetė dikush brenda tyre qė mezi pret tė dalė jashtė. Nuk shpėrthejnė kurrė ama.

Binjakėt

Gjatė momenteve kur janė me nerva, Binjakėt bėrtasin. Ky ėshtė njė moment kur ata ēlirohen nga zemėrimi.

Gaforrja

Personat e kėsaj shenje, kur janė tė zemėruar mbyllen nė vetvete dhe mundohen tė qetėsohen nė vetmi, larg nga tė gjithė dhe gjithēka.

Luani

Luanėt gjatė momenteve tė zemėratės, shpėrthejnė. E pėrballė njeriut qė ja shkakton zemėrimin, nuk ngurojnė t'ja pėrplasin tė gjitha nė fytyrė. Por tė nesėrmen harrojnė gjithēka.

Virgjėresha

Kur janė tė zemėruar merren me personin pėrgjegjės pėr gjendjen e tyre tė zemėrimit. Pastaj i bėjnė atij personi "bllok" nė ēdo rrjet social dhe qėndrojnė e reflektojnė.

Peshorja

Kur janė tė zemėruar, personat e kėsaj shenje mundohen tė evitojnė dhe t'i qėndrojnė larg personit qė i ka ofenduar. Ajri i pastėr dhe ecjet e gjata, e qetesojnė.

Akrepi

Kur janė tė zemėruar bėhen shumė hakmarrės. Madje hakmarrjen ta shėrbejnė tė ftohtė dhe tė pamėshirshme. Mund tė tė padisin edhe tek shefi qė ankohesh pėr punėn, vetėm e vetėm qė tė hakmerren me ty.

Shigjetari

Momentet e zemėrimit i shfryjnė duke bėrė sport ose gjėra tė ngjashme me tė. Bėjnė shėtitje tė gjata apo dalin pėr vrap.

Bricjapi

Kur janė tė zemėruar, personat e kėsaj shenje nuk falin dhe nuk harrojnė kurrė. Duan t'i vėnė duart "nė fyt" personit qė i ka zemėruar, por pastaj mendojnė pėr pasojat dhe qetėsohen.

Ujori

Kur zemėrohen, brenda tyre rritet urrejtja ndaj personit qė ja ka shkaktuar kėtė gjendje. E zhdukin nga jeta e tyre atė person. Veshin pizhame qė tė ndjehen rehat dhe shohin TV pėr t'u qetėsuar.

Peshqit

Personat e shenjės sė Peshqėve, kur janė tė zemėruar mbajnė shumė inat, qajnė pa pushim dhe e vetmja kurė ėshtė njė mik qė i dėgjon nė mėnyrė qė tė shfryhen.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
78]"$

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.