Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Femrat e kėsaj shenje horoskopi ju bėjnė tė gjunjėzoheni

Derisa Peshorja konsiderohet femra mė e bukur e horoskopit, ndėrkaq ajo e shenjės sė Demit partnerja mė e mirė, pjesėtaret e kėsaj shenje janė joshėset mė fatale, tė cilat meshkujt i bėjnė tė bien nė gjunjė.

Femrat e kėsaj shenje horoskopi ju bėjnė tė gjunjėzoheni
Femrat e kėsaj shenje horoskopi ju bėjnė tė gjunjėzoheni
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 31/10/2017 20:30

Fjala ėshtė pėr femrat e shenjės sė Bricjapit.

Ato pushtojnė me bukurinė e tyre klasike. Kanė mollėza tė theksuara nė fytyrė, tė cilat u japin elegancė tė veēantė dhe karizėm tė parezistueshėm.

Pėrfaqėsuesin tipik tė shenjės do ta njihni sipas fytyrės sė harmonishme, syve paksa tė errėt dhe buzėqeshjes shumė tė bukur, pėr tė cilat vazhdimisht merr komplimente.

Ato karakterizohen me figurėn e trupit shtatgjatė, me supe tė theksuara dhe me qėndrueshmėri tė madhe fizike.

Femrat e shenjės sė Bricjapit nuk ėshtė e lehtė t'i bėsh pėr vete dhe dashuria tek ato lind ngadalė.

Ato nuk dashurohen lehtė dhe asnjėherė nuk u dorėzohen spontanisht emocioneve.

Kur dashurojnė, apo tė themi mė mirė, kur vendosin t'ju ju thonė "po", zakonisht ndodh pas njohjes sė gjatė me ndonjė mashkull.

Pra, kur lidhen me partnerin, zakonisht fjala ėshtė pėr llojin e posaēėm tė lidhjes pėr tėrė jetėn.

Ėshtė interesante qė as koha as ndarja e gjatė nuk mund tė ērregullojnė dashurinė e saj.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
J;)6B

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė