Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit qė njė ditė do tė jenė tė pasura

Sipas disa parashikimeve janė disa persona tė cilėt nė njė periudhė tė caktuar, do tė bėhen milionerė. Po i prezantojmė sipas shenjės sė horoskopit.

Shenjat e horoskopit qė njė ditė do tė jenė tė pasura
Shenjat e horoskopit qė njė ditė do tė jenė tė pasura
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 10/11/2017 12:33

Demi

Venusi e vendos Demin nė shenjėn qė dėshiron mė tė bukurėn. Ata e ndjejnė nevojėn pėr tė grumbulluar para pėr njė jetė luksi. Demat priren ndaj sigurisė dhe stabilitetit nė jetė. Ata kanė njė aftėsi pėr administrimin e parave, tė cilat shtojnė potencialin pėr tė fituar para.

Akrepi

Akrepi investon pėr njė jetė tė mirė. Kjo shenjė kėrkon pėrvojėn e duhur profesionale, pėr tė pasur njė jetė luksi dhe pushime tė mrekullueshme. Akrepi ka aftėsi nė tregti dhe janė nė rrugėn e duhur pėr tė rritur aspiratat e tyre monetare.

Luani

Njė luan ėshtė i frymėzuar pėr tė financuar pėr veshjet e tyre, darkat luksoze, dhuratat dhe aktivitetet e tjera, qė i ndihmojnė ata tė jenė nė qendėr tė vėmendjes. Nė tė njėjtėn kohė, aftėsitė e lidershipit tė luanit, mund tė bėjnė rritjen e pasurisė nė nivele tė larta.

Gaforrja

Shpeshherė gaforret i tremben rrėnimit financiar, prandaj i ruajnė tė ardhurat e tyre me kujdes. Nėse siguria e tij kėrcėnohet, ėshtė i gatshėm tė rrezikojė, vetėm mos tė ketė probleme ekonomike. Paratė ju ngjisin shumė gaforreve, prandaj e shijojnė ndjesinė e parasė. Ėshtė ekspert nė grumbullimin e parasė, qė i shton mundėsitė pėr t'u pasuruar nė tė ardhmen.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
'Y5KY

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė