Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat mė paragjykuese tė horoskopit qė pėlqejnė tė fusin hundėt nė punėt e tė tjerėve

Ashtu si njė libėr nuk duhet gjykuar nga kopertina dhe njerėzit nuk duhen gjykuar nga emri, pamja e jashtme apo ajo qė kanė kaluar!

Shenjat mė paragjykuese tė horoskopit qė pėlqejnė tė fusin hundėt nė punėt e tė tjerėve
Shenjat mė paragjykuese tė horoskopit qė pėlqejnė tė fusin hundėt nė punėt e tė tjerėve
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 15/11/2017 10:18, Ndryshuar: 15/11/2017 17:19

Nėse nuk mendoni nė tė njėjtėn mėnyrė si ne atėherė duhet t'i pėrkisni njė nga shenjave tė mėposhtme tė horoskopit, pasi kėto tė fundit njihen si paragjykueset e zodiakut!

1. Gaforrja

Jeni njė tip i ndjeshėm dhe shpesh herė i merrni gjėrat personale dhe kur ato nuk duhen marrė si tė tilla. Bėni mirė tė ndiqni intuitėn tėnde, por asnjėherė mos kritiko tė tjerėt pėr tė dalė vetė mbi ta.

2. Virgjėresha

Virgjėresha ėshtė njė nga shenjat mė kritikuese tė zodiakut, ndaj nuk do tė habiteshim po tė mėsonim qė janė dhe paragjykuese Janė shumė detajistė dhe u pėlqen t'u shkojnė gjėrat ashtu si duan ata. Mos u shqetėsoni pėr tė tjerėt, por shqetėsohuni mė shumė pėr veten. Ndonėse ju tė "fyeni" nė heshtje, kjo nuk do tė thotė qė njerėzit e tjerė nuk e kuptojnė.

3. Peshorja

Peshores harmonike nuk i pėlqejnė ballafaqimet, ndaj tendencat e tyre paragjykuese priren tė shfaqen nė mėnyra tė ndryshme. Dhe pse propagandoni qė jeni tė drejtė, shpesh herė e gjeni veten duke gjykuar dhe paragjykuar tė tjerėt. Shpenzoni mė pak kohė duke u shqetėsuar pėr mėnyrėn se si tė tjerėt e bėjnė jetėn e tyre.

4. Bricjapi

Bricjapi duket se i rrjedh paragjykimi nė vena, pasi tė kenė nėn kontroll gjithēka ėshtė nė natyrėn e tyre. Ju duhet tė ndaloni sė gjykuari tė tjerėt. Dėgjojini tė tjerėt mė shumė dhe respektoni mendimet e tė tjerėve.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
H=i9

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė