Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shenjat e horoskopit mė me fat pėr tė gjetur njė vend pune

Keni kohė qė jeni nė kėrkim tė njė vendi pune, po dėrgoni CV nė tė gjitha adresat e mundshme, keni dhėnė disa intervista, por nuk keni marrė asnjė pėrgjigje, ndoshta faji nuk ėshtė i aplikimit tuaj, por shenjės sė horoskopit.

Shenjat e horoskopit mė me fat pėr tė gjetur njė vend pune
Shenjat e horoskopit mė me fat pėr tė gjetur njė vend pune
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 16/11/2017 22:03

Rastėsi apo logjikė? Sipas njė anketimi ku morėn pjesė mbi 10.000 persona tė cilėt ishin nė kėrkim tė njė pune, gjithēka lidhet me horoskopin madje edhe pagesa.

Pėrfundimet e rezultateve treguan se shenjat me mė pak fat pėr tė gjetur punė janė: Gaforrja dhe Binjakėt tė cilėt vuajnė shumė derisa tė stabilizohen nė njė punė fikse. Kurse, pagesėn mė tė lartė e ka Demi, mbase edhe pėr shkak tė korrektėsisė, qetėsisė dhe kėmbėnguljes qė i karakterizon. Shenjat mė tė preferuara qė pėrzgjidhen mė shumė nga punėdhėnėsit janė Peshqit, Akrepi dhe Shigjetari.

Peshqit dhe Akrepi janė mjaft kreativė edhe pse nė shumicėn e rasteve kėrkojnė motivim pėr tė funksionuar si duhet.

Shigjetarėt, shenjė zjarri, janė gjithashtu kreativė, por ndryshe nga dy shenjat e tjera nuk e pėlqejnė hierarkinė dhe janė mė tė pavarur.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
E2bGC

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.