Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si ti fitosh zemrėn njė Luani?

Nėse u dashurove me njė Luan, nuk je e vetmja.

Si ti fitosh zemrėn njė Luani?
Si ti fitosh zemrėn njė Luani?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 26/11/2017 16:01, Ndryshuar: 26/11/2017 23:03

Nė mendjen e njė Luani, tė gjitha duhet tė ishin tė dashuruara me tė, sepse ėshtė thjesht i pėrkryer. Por, nėse do qė tė bėhesh e vetmja pėr njė Luan, nuk ėshtė edhe aq e vėshtirė, mjafton ta ngresh pėrditė nė qiell me komplimente dhe ta shohėsh si idhull. Nė fund tė fundit, e meriton.

Pra vajzė, Luani e dashuron shumė veten, prandaj mos mendo kurrė se do tė tė dojė ndonjėherė mė shumė se atė. Por, do tė kaloni kohė tė mrekullueshme sėbashku. Mbret ai, mbretėreshė ti. Ėshtė i kėndshėm, dinamik dhe shoqėror.

I pėlqen shumė tė dalė, tė argėtohet dhe do qė edhe ti tė jesh po ashtu. Ėshtė zakonisht i arrirė nė jetė dhe do tė njėjtėn gjė edhe pėr ty. Nuk pajtohet dot me mesatarėt, madje e tmerrojnė.

Me Luanin, e vetmja gjė qė duhet tė bėsh ėshtė t'ia duash egon po aq sa e do edhe ai, tmerrėsisht shumė. Atėherė ndoshta do tė gjejė pakėz vend nė zemrėn e tij edhe pėr ty.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
IN,(N

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė