Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Shtetet me pagat mė tė larta nė botė.

Vendet e zhvilluara sigurisht qė kanė edhe pagat mė tė larta pėr punėtorėt e tyre.

Paga ėshtė faktori mė i rėndėsishėm qė i motivon punonjėsit tė kryejnė detyrat e tyre.
Paga ėshtė faktori mė i rėndėsishėm qė i motivon punonjėsit tė kryejnė detyrat e tyre.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 27/07/2016 23:48

Ju tregojmė vendet me pagėn mė tė lartė minimale pėr orė nė botė:

Vendi me pagėn mė tė ulėt pėr orė ėshtė Amerika ndėrsa vendi me pagėn mė tė lartė ėshtė Australia.

Vendi me pagėn mė tė ulėt pėr orė ėshtė Amerika ndėrsa vendi me pagėn mė tė lartė ėshtė Australia.

Ju tregojmė gjithashtu vendet me pagėn mesatare mė tė lartė nė botė:

Vendi me pagėn mė tė lartė vjetore nė botė ėshtė padyshim Zvicra.

Vendi me pagėn mė tė lartė vjetore nė botė ėshtė padyshim Zvicra.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
4gTXR

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė