Makine rroje Atom X , JML Tirane, 990L
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo oferta si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe oferta si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė ofertė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri, ose kontaktoni Perspektin.
Reklama e ofertės u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar nė emailin i zgjedhur nga ju.
Reklama e ofertės nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo ofertė do i dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama e ofertės nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Makine rroje Atom X , JML
1,490L 990L

Tel: 069 95 93 545 , Email: info@shoppingtv.al

Detajet kryesore

Tirane
Shėndeti & Bukuria
681 shikime

Përshkrimi

Nje shkrirje mes makines se rrojes dhe briskut.

Perdoret ne lekure te njome dhe te thate,me permasa sa pellemba e dores.

Fuqia e saj Turbo : 9000 rrotullime ne minute.Do te ndjek konturet e lekures suaj.

100 % kundra ujit.

Konstrukti: ka dy tehe celiku,nuk ju demton gjate perdorimit.

Me i vogel se nje karte krediti dhe me i lehte se nje aparat celular,i pershtatshem edhe per tu mar me vete kudo.

Ekskluzivitet i JML.

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
,6D`

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.