Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Reklamat e shtuara nga Dell

5 produkte u gjetėn.
Reklamė
DELL Studio XPS 1340
€400
Dell
Programe kompjuterike
Tirane
21-07-2016 08:52
Shes Dell Studio XPS 1340, i perdorur dhe mirembajtur profesionalisht per qellime programimi nga ana ime. Vetem upgrade qe i jane bere jane mbi 150Euro. CPU: Core2Duo P9600, 2.66Ghz (versioni me i larte i Core2Duo per laptop) RAM: 8GB SoDIMM 1066 (2x4GB Hynix) Vetem RAM kusht...
Laptop Dell me SSD E 6420 Latitude
€235
Dell
Kompjutera & Zyra
Tirane
02-06-2016 13:05
Mundesojm dhe blerjen me KESTE Mjafton te jeni ne mardhenie pune , Vetem me kart identiteti aplikon prane dyqanit tone , per 1 ore aprovohet, Per te gjitha produktet tona. Procesore core i 5 gen e dyte 2.4 ghz Ram 4GB ( me 8gb plus 30 eu) SSD 128 GB (super i shpejt) Vga ...
Kompjuter Dell
€230
Dell
Pajisje elektronike
Tirane
04-03-2016 11:56
Shitet kompjuter Dell+ Monitor, te reja. Brand Dell Optiplex 780,procesor Core 2 Duo E8400 3.0 Ghz, RAM 4 GB, HDD 250 GB. Ekran i ri Dell 17 inc ne kuti. Cmimi eshte i diskutueshem.
Laptop Dell Core 2 Duo
€170
Dell
Pajisje elektronike
Tirane
18-02-2016 09:30
Shitet Laptop Dell Core 2 Duo. Laptopi eshte ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, ram 2Gb, hdd 160Gb, 14.1inc, wireless. Cmimi eshte i diskutueshem.
Laptop Dell Core 2 Duo
€170
Dell
Kompjutera & Zyra
Tirane
20-01-2016 13:10
Shitet Laptop Dell Core 2 Duo. Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, ram 2Gb, hdd 160Gb, 14.1inc, wireless. Ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Cmimi i diskutueshem.