Perspekti - BlackBerry Q10 Elektronikė dhe pajisje elektrike Tirane 149
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo produkte si ky
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe produkte si ky do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė produkt.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e produktit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e produktit nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe ky produkt do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Produkti nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

BlackBerry Q10
€149

Tel: 0697685926

Detajet kryesore

Pajisje elektronike
Tirane
715 shikime
06-04-2016 13:58

Përshkrimi

Shitet BlackBerry Q10.
Telefoni eshte ne gjendje gati perfekte.
Telefoni eshte shume i shpejte,kryen cdo funksion me lehtesi per shkak te 2 GB RAM qe disponon.
Ekrani eshte mjaft i qarte,3.1 inch Full HD,Super Amoled me tastiere QWERTY.
Me kontrast te larte qe ben ekranin te dallohet shume mire dhe ne diell.
Kamera eshte 8 MP ajo parsorja dhe 2 MP ajo mbrapa,ideale per Skype.
Memorie 16 GB,lejon karte memorie deri ne 64 GB.
Sistemi i fundit ne treg BlackBerry OS 10.2.1.

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
J+3U]

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.