5 mėnyra tė thjeshta pėr tė mundur nepotizmin nė vendin e punės.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

5 mėnyra tė thjeshta pėr tė mundur nepotizmin nė vendin e punės.

Ballafaqimi me nepotizmin nė vendin e punės mund tė jetė stresuese dhe ēėshtja nuk zgjidhet brenda natės. "Durimi ėshtė vendimtar" thotė Huhman.

5 mėnyra tė thjeshta pėr tė mundur nepotizmin nė vendin e punės.
5 mėnyra tė thjeshta pėr tė mundur nepotizmin nė vendin e punės.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/10/2017 14:11

Disa mund tė ndihen tė detyruara tė veprojnė me emocion por ėshtė mė mirė tė ndėrtohet njė rast me prova dhe detaje duke pėrfshirė ēdo informacion nga kolegėt qė pėrjetojnė gjėra tė ngjashme me ju.

Nėse keni tė bėni me njė fenomen tė tillė nė punė ėshtė shumė e rėndėsishme qė kur tė shkoni nė shtėpi tė bėni tė gjitha aktivitetet qė nė tė vėrtetė ju falin qetėsi.

Nėse e shikoni kėtė nė njė pamje mė tė gjerė do tė shikoni se nepotizmi ekziston kudo.

Kėto 5 hapat e mėposhtėm janė mėnyra mė e mirė pėr tė larguar mendjen nga puna juaj dhe nga nepotizmi qė ekziston nė tė. Mjafton tė jepni nė punė mė tė mirėn tuaj.

1.Kontrolloni ndjenjat tuaja 2.Tregohuni profesionist

3.Dokumentoni punėn tuaj tė mirė nė kompani

4.Flisni pėr gjėra tė caktuara vetėm njerėzit qė i njihni mirė

5.Fokusohuni nė atė qė do tju bėjė mirė ju dhe shėndetit tuaj

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj



Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
H$9,h

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.