Punėt mė tė rrezikshme nė botė janė...
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Punėt mė tė rrezikshme nė botė janė...

Nėse po kėrkoni njė punė mė aventureske dhe po konsideroni njė nga listat e mėposhtme, duhet tė mendoni dy herė.

Punėt mė tė rrezikshme nė botė janė...
Punėt mė tė rrezikshme nė botė janė...
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/11/2017 13:40

Ato mund tė tingėllojnė romantike, emocionuese dhe tė paguara mirė, por fjala "tė rrezikshme" i pėrshkruajnė ato mė sė miri.

Perspekti ju sjell njė listė tė punėve mė tė rrezikshme nė botė.

Cili mendoni se tingėllon mė i frikshėm?

Peshkatar

Reporter lufte

Prodhues i Mikroēipesh

Ndėrtim

Kujdestar pyjesh

Kujdestar krokodilėsh

Austronaut

Shkencėtar

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
"%;-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.