Riviera Olimpike, Tė gjitha tė pėrfshira, Greqi
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo reklama si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe reklama si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar pėr kėtė reklamė.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama e pushimit u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama nuk u dėrgua me email
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Riviera Olimpike, Tė gjitha tė pėrfshira, Greqi
€139 pėr person
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.

Detajet kryesore

Greqi
Tė gjitha tė pėrfshira
2 yje
Identifikimi #50

Përshkrimi

All Inclusive, Riviera Olimpike, 4 Ditė €139, 5 Ditė €179, Nisje mė 8, 11, 15, 18, 22, 25 Gusht.
Transporti i pėrfshirė.
- Hotel Platon 2*Superior - 4 Ditė €139, 5 Ditė €179
- Hotel Sun Beach Platamon 3*Superior - 4 Ditė €219, 5 Ditė €279
- Hotel Olympus Thea 4* - 4 Ditė €209, 5 Ditė €269
Ēmimi pėrfshin: Fjetje nė All Inclusive nė Hotel, Mėngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.
Rezervo

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuajJu keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
F--+$

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė