Apartament, 2 dhoma gjumi, Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Mė dėrgo reklama si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe reklama si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Nuk jeni regjistruar.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama e shtėpisė nuk u dėrgua
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė tuaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Apartament, 2 dhoma gjumi, Tirane
€75,000
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.

Detajet kryesore

Apartament
Qiraja - Shitje
E mobiluar
Pa baēe
2 dhoma gjumi
1 banjë
0 vënde parkimi
Identifikimi #182

Përshkrimi

SHITET SHTEPI NE rrugen Rrapo Hekali, poshte murit te rezidences Kodra e Diellit, KATI peste, (pallat 5 katesh pa ashensor) kati I fundit dhe verande, dy dhoma e kuzhine dhe 1 banjo.
nga ku 72 meter katror me certificate ndersa realisht ka 72 dhe 30 meter katror? verande. Gjysem papafingo.

Me certificate pronesie, pozicion nga jugu, e rreh dielli gjate gjithe kohes.

E kompletuar teresisht i mbajtur nga nje cift I ri me dy femije te vegjel dhe te gjitha orendite dhe elektroshtepiaket te reja.

Me cmim 75 mije euro (I diskutueshem).

Reklama tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
kB:*M

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.