Lulet fatsjellėse qė duhet ti keni patjetėr nė shtėpi
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Lulet fatsjellėse qė duhet ti keni patjetėr nė shtėpi

Teknika e njohur Feng-Shui dhe mjeshtrit qė e ushtrojnė kanė sugjeruar se pėr tė thithur energjinė pozitive nė ēdo shtėpi dhe pėr tė plotėsuar dėshirat tuaja, duhet tė mbani nė shtėpinė tuaj kėto 3 lule fatsjellėse.

Lulet fatsjellėse qė duhet ti keni patjetėr nė shtėpi
Lulet fatsjellėse qė duhet ti keni patjetėr nė shtėpi
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/12/2017 19:20

Lulet qė ju sjellin dashuri, lumturi dhe para janė...

Orkideja

Orkideja ėshtė njė lule e njohur pėr ndikimin e saj nė dashuri. Nėse jeni beqar mbani njė orkide nė dhomėn e gjumit.

Bambuja

Sipas Feng-Shuit bambuja besohet se ėshtė fatsjellėse pėr suksesin dhe lumturinė nė jetė. Mbani 3 bambu nė shtėpinė tuaj, nė anėn e majtė.

Urthi i artė

Lulja e quajtur "urthi i artė" ėshtė ideale pėr vendet ku nuk ka dritė, si qoshet apo papafingotė. Largon energjitė negative dhe sjell dritė.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
*]%7E

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.