Volkswagen Caddy Maxi C20 1.6 2007 Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Mė dėrgo reklama si kjo
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe reklama si kjo do ju dėrgohen te emaili i juaj nga Perspekti.
Email:
Regjistrim i pa suksesshėm.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Reklama u dėrgua me email
Detajet e reklamės janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Reklama nuk u dėrgua
Detajet e reklamės nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe kjo punė do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Reklama nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.
Volkswagen Caddy Maxi C20 1.6 2007 Tirane
€5,700
Kjo reklamë ka skaduar. Ju lutem shikoni reklama të ngjashme më poshtë.
2007
Manuale
Veturė
Motor 1.6
Benzinė
182323 km

Identifikimi #483

Shitet Volkswagen Caddy e prodhuar ne vitin 2007.
E sapoardhur nga Zvicra
Me dogane te paguar
Motor 1.6 benzin ( i thjeshte i pershtatshem 100% me gaz)
4+1 ne leje qarkullimi
Me kondicioner
Sedilje lekure, xhama dhe pasqyra elektrike
Mbyllje qendrore me pult
Ne gjendje perfekte km original me liber shebimi
Ganxh terheqje

Specifikimi teknik i dhënë nga përdoruesi.

Marka Volkswagen
Modeli Caddy Maxi C20
Motori 1.6
Karburanti Benzinė
Litrat e motorit
Kilometrazhi 182323
Kamio Manuale
Lloji i makinës Veturė
Viti i prodhimit 2007
Ngjyra E bardhė
Numri i dyerve 3
Numri i vëndeve 5
Kilometrazhi nga 0-60m/h(s)
Shpejtësia maksimale
Lartësia
Gjerësia
Gjatësia
Kapaciteti i sabratorit

Informacionet e dhëna nga përdoruesi për pjesët e brenshme të makinës.

Përdoruesi nuk ka dhënë informacione për pjesët e brendshme.

Informacionet e dhëna nga përdoruesi për pjesët e jashtme të makinës.

Përdoruesi nuk ka dhënë informacione për pjesët e jashtme.

Informacionet e dhëna nga përdoruesi mbi sigurinë e makinës.

Përdoruesi nuk ka dhënë informacione për sigurinë.

Reklama tė ngjashme

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
$E"G

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė