BMW prezanton modelin e ri M5
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

BMW prezanton modelin e ri M5

Gjigandi Gjerman i kompanisė BMW ka prezantuar sė fundmi modelin e ri tė serisė "M sport".

BMW prezanton modelin e ri M5
BMW prezanton modelin e ri M5
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 23/12/2017 11:33

Gjigandi Gjerman i kompanisė BMW ka prezantuar sė fundmi modelin e ri tė series "M sport", BMW "M5"-ėn e cila arrin njė shpejtėsi nga 0 deri nė 100 km/h nė 3.4 sekonda.

Me njė kosto bazė prej 90 mijė paundėsh plus kostot nė varėsi pėr kėrkimin e opsioneve shtesė duket se BMW-ja e re "M5" ėshtė mė e mira e prezantuar deri mė sot nga kjo familje.

Njė makinė super sportive me katėr dyer me njė motor prej 4.4 litra me 600 kuaj fuqi, "M5" e re ka dhuruar njė performancė fantastike nė provėn e lancimit nė Lisbon tė Portugalisė.

Duke datuar qė prej vitit 1984, me 33 vite histori, modeli i ri i BMW-sė prezanton gjeneratėn e gjashtė tė modelit "M5".

Me njė trup tė gjatė dhe me linja elegante dhe tė sofistikuara, BMW "M5" e re vjen me njė sistem super tė avancuar kontrolli.

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5

BMW prezanton modelin e ri M5


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!WD)=

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė