Perspekti - Biēikleta mė e ēuditshme nė botė.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Biēikleta mė e ēuditshme nė botė.

Tė gjithė jemi mėsuar qė tė shohim modelin e thjeshtė tė biēikletave tė zakonshme me dy rrota, por ky ėshtė njė model i veēantė i realizuar nga druri.

Biēikleta mė e ēuditshme nė botė.
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 25/10/2015 10:26

Ky automjet ėshtė i pajisur me njė rrotė dhe njė ēift kėmbėsh, duke bėrė qė tė ndryshojė konceptin e ēiklizmit duke e shndėrruar nė njė mjet qė ecėn. Shpikja njihet me emrin Boneshaker Big Wheel dhe ėshtė dizenjuar nga Ron Schroer, Jacksonville, SHBA. Boneshaker ka njė palė kėmbė druri nė fund tė saj qė i jep mundėsi tė ecė.


Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
0iiS

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.